Weź udział w akcji Podaruj Misia i pomóż podopiecznym Fundacji TVN „Nie jesteś sam”.To wyjątkowa okazja by kupić maskotkę stworzoną przez znanych projektantów mody i gwiazdy telewizji.

Pluszaki można już kupić na Allegro, które w tym czasie staje się największym internetowym sprzedawcą misiów w Polsce. Akcja podarujmisia.allegro.pl wystartowała w 2005 roku i od samego początku Allegro bierze w niej udział. Sprzedaż rozpoczęła się 1 grudnia. Zainteresowanie jak co roku jest ogromne. Misie są dodawane systematycznie, czasami nawet kilka razy dziennie, do końca roku. Dlatego warto obserwować stronę, by upolować swojego misia. Miś kosztuje niezmiennie 50 zł. Nie ponosisz kosztów przesyłki, a całkowity dochód z akcji zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji TVN „Nie jesteś sam”.

W tym roku po raz pierwszy misiowe stroje stworzyli nie tylko projektanci i firmy modowe – w projektowaniu udział wzięły również gwiazdy telewizji. Misie dostały po nich swoje imiona. Stroje zaprojektowali:
Miś Maja – Maja Ostaszewska i Łukasz Jemioł;
Miś Aga – Agnieszka Woźniak Starak i BohoBoco;
Miś Kasia – Katarzyna Kolenda Zaleska i firma Just Paul;
Miś Piotruś – Piotr Kraśko i Tomasz Ossoliński.

W kampanii promującej akcję bierze udział cała plejada gwiazd: Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, Dorota Wellman, Małgorzata Kożuchowska, Anna Kalczyńska, Dawid Woliński, Małgorzata Socha, Anna Lewandowska, Agnieszka Szulim, Jarosław Bieniuk.

Od kilkunastu lat pomagamy podopiecznym Fundacji TVN „Nie jesteś sam”. W efekcie wysłaliśmy już 180 tys. kupionych na Allegro misiów w różne zakątki Polski, a w tym roku kolejne 30 tys. czeka na nowych właścicieli – mówi Krzysztof Śpiewek, menedżer CSR w Allegro.

Dodatkowo na Allegro, jak co roku, będzie można licytować cztery unikatowe egzemplarze dużych, mierzących około 1 metra, misiów. Aukcja potrwa do 11 grudnia.

Podaruj Misia i razem z Allegro pomagaj dzieciom
Początek grudnia to magiczny czas. To właśnie teraz zaczynamy rozglądać się za prezentami, myśleć o choince i świętach. Akcja Podaruj Misia to okazja do sprawienia radości w dwójnasób: osobie, która misia dostanie, a także dzieciom z Fundacji TVN „Nie jesteś sam”, bo to na ten cel zostanie przekazany cały dochód ze sprzedaży misiów. W tym roku uszczęśliwiają Emma, Tymek, Asia i Lui. Którego wybierasz?
Allegro wchodzi w nową kategorię: bilety na wydarzenia rozrywkowe i kulturalne
Bilety na najbardziej ekscytujące imprezy rozrywkowe w Polsce, w tym najpopularniejsze festiwale muzyczne, m.in. Open'er, Orange Warsaw Festival, rozrywkę dla całej rodziny, np. Cirque du Soleil czy Disney on Ice, oraz tysiące innych wydarzeń będą wkrótce dostępne dla kl
Dyskusja na Allegro: jak dojść do porozumienia
Allegro to miejsce pierwszego wyboru dla ponad 70% internautów robiących zakupy w sieci. Przeważająca większość transakcji kończy się zadowoleniem klientów, ale mogą zdarzyć się różne sytuacje losowe: przesyłka do nas nie dotarła, przedmiot okazał się niezgodny z opisem bądź nie zgadzają się koszty przesyłki. Podpowiadamy, co wtedy zrobić.
Bez zbędnych formalności, w kilka minut i już masz leasing
Prowadzisz firmę i potrzebujesz leasing? Załatwisz go bez wychodzenia z biura, a nawet domu. Formularz wypełnisz online bez zbędnej dokumentacji, w kilka minut otrzymasz decyzję i już możesz kupować potrzebny sprzęt. Dodatkowo do końca listopada na drugi przedmiot otrzym