Od premiery "Smoka" przygotowanego na zlecenie Allegro przez Tomasza Bagińskiego minęły dwa tygodnie. Teraz pora na "Twardowsky'ego". Oba filmy powstały pod wspólnym szyldem Legendy Polskie.

Freakshowmishion, czyli Aleksandra Kaspszyk, zadebiutowała u boku Roberta Więckiewicza w tym właśnie filmie jako wysłanniczka szatana: 

Produkcja natychmiast została zauważona przez internautów i przyjęta z entuzjazmem, momentami nawet większym niż wcześniejszy "Smok". To na pewno nie wszyscy, którzy znów mówią o Allegro :) Nie chcemy przyćmić też innych ważnych wydarzeń, w których mamy swój udział. Pamiętajcie, że ruszyły licytacje na WOŚP

Wojtek "Łozo" Łozowski niebawem na licytacje wystawi takie oto dzieło:

"Dzieło mojego autorstwa!:))) Kaczor ten jest zdecydowanie jedynym dobrym, pozytywnym kaczorem w okolicy! Jeżeli takiego kaczora właśnie chcielibyście mieć u siebie w domu, to będzie on dostępny na aukcjach allegro WOŚP już niedługo! Zapraszam do licytacji!!!:))) pozdrowionka!!! Dzięki @jakub_wozniak za sesje i zajęcia z plastyki!;)" - czytamy na FB "Łoza".

Jeśli ktoś w waszych bliskich jest fanem Miuosh, na pewno ucieszy się z biletów na koncert, a wy przy okazji wesprzecie szczytny cel:

Mamy też propozycję dla tych, dla których oferta dostępna w sklepach nie jest wystarczająca. Jeśli chcecie dać coś od serca, a do tego wykonanego przez siebie, polecamy nasze ulubione Majsterki:


 

Redakcja

Magazyn Allegro

magazyn@allegro.pl