Blogi, vlogi i inne - o Allegro 50/2015

18 grudnia 2015, 14:54

Twardowsky poruszył nie tylko Ziemię, ale i Księżyc. I przez to cały Internet drży. Ale oprócz tego dzieją się inne ważne rzeczy - ruszyły aukcje WOŚP - zobaczcie, co ciekawego można wylicytować w tym roku.

Od premiery "Smoka" przygotowanego na zlecenie Allegro przez Tomasza Bagińskiego minęły dwa tygodnie. Teraz pora na "Twardowsky'ego". Oba filmy powstały pod wspólnym szyldem Legendy Polskie.

Freakshowmishion, czyli Aleksandra Kaspszyk, zadebiutowała u boku Roberta Więckiewicza w tym właśnie filmie jako wysłanniczka szatana: 

Produkcja natychmiast została zauważona przez internautów i przyjęta z entuzjazmem, momentami nawet większym niż wcześniejszy "Smok". To na pewno nie wszyscy, którzy znów mówią o Allegro :) Nie chcemy przyćmić też innych ważnych wydarzeń, w których mamy swój udział. Pamiętajcie, że ruszyły licytacje na WOŚP

Wojtek "Łozo" Łozowski niebawem na licytacje wystawi takie oto dzieło:

"Dzieło mojego autorstwa!:))) Kaczor ten jest zdecydowanie jedynym dobrym, pozytywnym kaczorem w okolicy! Jeżeli takiego kaczora właśnie chcielibyście mieć u siebie w domu, to będzie on dostępny na aukcjach allegro WOŚP już niedługo! Zapraszam do licytacji!!!:))) pozdrowionka!!! Dzięki @jakub_wozniak za sesje i zajęcia z plastyki!;)" - czytamy na FB "Łoza".

Jeśli ktoś w waszych bliskich jest fanem Miuosh, na pewno ucieszy się z biletów na koncert, a wy przy okazji wesprzecie szczytny cel:

Mamy też propozycję dla tych, dla których oferta dostępna w sklepach nie jest wystarczająca. Jeśli chcecie dać coś od serca, a do tego wykonanego przez siebie, polecamy nasze ulubione Majsterki:


 
Redakcja
Magazyn Allegro
Newsletter
Trwa generowanie pliku zip
0%