Prowadzisz firmę i potrzebujesz leasing? Załatwisz go bez wychodzenia z biura, a nawet domu. Formularz wypełnisz online bez zbędnej dokumentacji, w kilka minut otrzymasz decyzję i już możesz kupować potrzebny sprzęt. Dodatkowo do końca listopada na drugi przedmiot otrzymasz 10 proc. rabatu. Co ważne, na Allegro z leasingu można skorzystać po wybraniu przedmiotu już za 700 zł.

Nieważne więc, czy prowadzisz dużą firmę czy masz małą jednoosobową działalność. Leasingodawca kupuje wskazany przedmiot u wybranego przez sprzedawcy. Następnie leasingodawca na podstawie umowy leasingowej oddaje przedmiot do użytku przedsiębiorcy w zamian za miesięczne raty leasingowe. Dzięki tej formie finansowania otrzymasz niezbędny sprzęt od razu, a wydatki rozłożysz w czasie.

Żeby skorzystać z oferty, nie musisz nawet mieć konta na Allegro. Wystarcz, że po wybraniu przedmiotu z kategorii objętej leasingiem klikniesz na przycisk „Weź w leasing”. Zobacz, jakie to proste:

Hity leasingu

Do tej pory 9/10 klientów, którzy już skorzystali z tej oferty, jest zadowolonych z usługi.

Oto kategorie, które cieszą się największym zainteresowaniem wśród leasingobiorców:

  • Elektronika (komputery, smartfony, telewizory),
  • Zdrowie (np. wyposażenie salonów kosmetycznych, gabinetów lekarskich, sprzęt kosmetyczny i medyczny),
  • Dom i ogród (maszyny i urządzenia),
  • Motoryzacja (strefa mechanika, opony).

Więcej informacji o ofercie znajdziesz na specjalnie przygotowanej stronie: dlakupujacych.allegro.pl/wygodne-zakupy/leasing