Allegro znosi limit liczby dostaw w usłudze Allegro Smart! i wprowadza ofertę miesięczną. W ramach usługi będzie można zamówić dowolną liczbę przesyłek do paczkomatów i punktów odbioru, których do końca roku będzie blisko dwadzieścia tysięcy.

5 listopada o godzinie 12:00, po dwóch miesiącach od wprowadzenia przełomowej usługi Allegro Smart!, pojawi się jej nowa, dodatkowa wersja. Opłata za miesiąc to jedynie 8,99 zł. Z oferty Allegro Smart! znika także limit paczek: każdy użytkownik Smart! będzie mógł zamówić nieograniczoną liczbę dostaw do paczkomatów i punktów odbioru, których sieć do końca roku będzie liczyć blisko dwadzieścia tysięcy w całym kraju.

Usługa Allegro Smart! została świetnie przyjęta przez Polaków – mówi Grzegorz Czapski, dyrektor ds. rozwoju w Allegro. – W pierwszym tygodniu działania mieliśmy ponad sto tysięcy użytkowników, obecnie jest ich już kilkaset tysięcy, a to wynik dopiero pierwszych dwóch miesięcy. Oferty oznaczone znakiem Smart! są kupowane ponad dwukrotnie częściej niż oferty bez tego oznaczenia. Smart! obejmuje już ponad 40 milionów ofert produktów - liczba ta wzrosła o 48% od startu usługi. Aby jeszcze bardziej uprzyjemnić zakupy, znosimy limit przesyłek, żeby klienci mogli kupić tyle towarów z darmową dostawą, ile tylko zechcą. Wersja miesięczna daje klientom jeszcze większą elastyczność korzystania z usługi i atrakcyjną cenę – dodaje Grzegorz Czapski.

W ofercie, oprócz nowej wersji za 8,99 zł miesięcznie, pozostaje dostępna usługa roczna, za 49 zł. Także w jej przypadku zniesiony zostanie limit 365 przesyłek rocznie. Bez zmian pozostaje warunek, że z darmowej dostawy w pakiecie Smart! można skorzystać, gdy zakupy od jednego sprzedawcy mają wartość 40 zł i więcej.

5 listopada w serwisie Allegro pojawi się kilkaset Mega Okazji, a wśród nich dziesiątki najatrakcyjniejszych ofert dostępnych tylko dla korzystających z Allegro Smart!. Część ofert będzie dostępna tylko przez 24 godziny, a część – ponad 100 „Szybkich Okazji” o najbardziej atrakcyjnych cenach – najprawdopodobniej wyprzeda się w ciągu pierwszych kilku minut od udostępnienia.

ALLEGRO SMART! 4.jpg

Allegro Smart! będzie można opłacać kartą płatniczą debetową lub kredytową – wystarczy raz wprowadzić numer karty i miesięczne płatności za usługę będą pobierane automatycznie. Oczywiście każdy klient może zrezygnować z korzystania z usługi Smart! w dowolnym czasie i wtedy płatności ustaną. Będzie mógł też ponownie skorzystać z usługi, gdy tylko zechce.

Fot. Shutterstock.com

Michał Bonarowski

magazyn@allegro.pl
Masz niepotrzebne rzeczy? Wystaw je na Allegro i odzyskaj nawet 500 zł
Marki i firmy regularnie wypuszczają nowe linie, kolekcje, lepsze lub nowsze modele. Kupujemy więc najmodniejsze ubrania, najnowsze książki, bardziej funkcjonalne meble i jeszcze bardziej nowoczesny sprzęt elektroniczny. Ale przecież rzeczy, które służyły nam do tej pory
Raty Od.nowa. Takiego kredytu jeszcze nie było
Nasi klienci mogą już skorzystać z nowego rozwiązania w ramach Allegro Finanse – Rat od.nowa. To rewolucyjny produkt, który pozwoli sfinansować niespodziewane wydatki, albo skorzystać z atrakcyjnej okazji. Wszystko w wygodnych ratach zero. Prosty wniosek o przyznanie środków składa się wyłącznie przy pierwszy zakupie, a każda kolejna spłata odnawia dostępny limit.
Gratka dla fanów elektroniki na Allegro – można zyskać nawet 1000 Monet
Allegro przygotowało niecodzienną potrójną promocję dla fanów elektroniki. Na pierwszy ogień poszło 100 egzemplarzy Xiaomi Note 5 z Polskiej dystrybucji, których zakup na Allegro będzie promowany 400 Monetami. Akcja startuje 8 października o godz. 12:00.
Wspieramy rozwój polskiej przedsiębiorczości z nową ofertą kredytową dla firm
We współpracy z mBankiem wprowadziliśmy dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty.