Allegro znosi limit liczby dostaw w usłudze Allegro Smart! i wprowadza ofertę miesięczną. W ramach usługi będzie można zamówić dowolną liczbę przesyłek do paczkomatów i punktów odbioru, których do końca roku będzie blisko dwadzieścia tysięcy.

5 listopada o godzinie 12:00, po dwóch miesiącach od wprowadzenia przełomowej usługi Allegro Smart!, pojawi się jej nowa, dodatkowa wersja. Opłata za miesiąc to jedynie 8,99 zł. Z oferty Allegro Smart! znika także limit paczek: każdy użytkownik Smart! będzie mógł zamówić nieograniczoną liczbę dostaw do paczkomatów i punktów odbioru, których sieć do końca roku będzie liczyć blisko dwadzieścia tysięcy w całym kraju.

Usługa Allegro Smart! została świetnie przyjęta przez Polaków – mówi Grzegorz Czapski, dyrektor ds. rozwoju w Allegro. – W pierwszym tygodniu działania mieliśmy ponad sto tysięcy użytkowników, obecnie jest ich już kilkaset tysięcy, a to wynik dopiero pierwszych dwóch miesięcy. Oferty oznaczone znakiem Smart! są kupowane ponad dwukrotnie częściej niż oferty bez tego oznaczenia. Smart! obejmuje już ponad 40 milionów ofert produktów - liczba ta wzrosła o 48% od startu usługi. Aby jeszcze bardziej uprzyjemnić zakupy, znosimy limit przesyłek, żeby klienci mogli kupić tyle towarów z darmową dostawą, ile tylko zechcą. Wersja miesięczna daje klientom jeszcze większą elastyczność korzystania z usługi i atrakcyjną cenę – dodaje Grzegorz Czapski.

W ofercie, oprócz nowej wersji za 8,99 zł miesięcznie, pozostaje dostępna usługa roczna, za 49 zł. Także w jej przypadku zniesiony zostanie limit 365 przesyłek rocznie. Bez zmian pozostaje warunek, że z darmowej dostawy w pakiecie Smart! można skorzystać, gdy zakupy od jednego sprzedawcy mają wartość 40 zł i więcej.

5 listopada w serwisie Allegro pojawi się kilkaset Mega Okazji, a wśród nich dziesiątki najatrakcyjniejszych ofert dostępnych tylko dla korzystających z Allegro Smart!. Część ofert będzie dostępna tylko przez 24 godziny, a część – ponad 100 „Szybkich Okazji” o najbardziej atrakcyjnych cenach – najprawdopodobniej wyprzeda się w ciągu pierwszych kilku minut od udostępnienia.

ALLEGRO SMART! 4.jpg

Allegro Smart! będzie można opłacać kartą płatniczą debetową lub kredytową – wystarczy raz wprowadzić numer karty i miesięczne płatności za usługę będą pobierane automatycznie. Oczywiście każdy klient może zrezygnować z korzystania z usługi Smart! w dowolnym czasie i wtedy płatności ustaną. Będzie mógł też ponownie skorzystać z usługi, gdy tylko zechce.

Fot. Shutterstock.com

Michał Bonarowski

magazyn@allegro.pl
Linia akcesoriów fitness od Ewy Chodakowskiej dla klientów Allegro
Ewa Chodakowska, najbardziej znana trenerka fitness w Polsce, rozpoczęła współpracę z Allegro od zaprojektowania linii akcesoriów fitness do ćwiczeń. W ofercie znajdują się także kosmetyki i przekąski BeRaw. Wszystko z bezpłatną dostawą Allegro Smart!: kurierem lub do si...
Przedsprzedaż biletów na trasę koncertową Pezeta tylko z Allegro Smart!
Już 13 stycznia rusza przedsprzedaż biletów na ogólnopolską trasę koncertową Pezeta. To wyjątkowa okazja dla klientów Allegro Smart!, którzy jako pierwsi będą mogli zapewnić sobie miejsce na koncertach artysty.
Aukcje Allegro dla WOŚP na półmetku – przegląd najciekawszych ofert
Aukcje Allegro dla WOŚP grają już po raz 20. Od początku grudnia swoje przedmioty wystawiają znani i lubiani: sportowcy, muzycy, artyści, politycy, a także internauci. Dzięki temu na liczniku na stronie: aukcje.wosp.org.pl już teraz mamy prawie 2 miliony złotych. Zalicyt...
Czas na prawdziwe okazje w sieci – Polacy wyprzedają nietrafione prezenty
Allegro to nie tylko najlepsze miejsce na zakup świątecznych prezentów. Każdego roku klienci wykorzystują narzędzia, jakie oferuje im platforma, do łatwej i szybkiej sprzedaży nietrafionych podarunków – w ubiegłym roku na platformę trafiło ponad pół miliona tego typu ofe...