Allegro to Poznań, a Poznań to ziemniaki, dużo dobrych pyr. Co ma do tego Wykop? Ziemniaki wykopuje się z czeluści gleby, a właśnie o wykopywanie chodzi nam najbardziej… Szczególnie, gdy kopie się w szczytnym celu.

Allegro i Wykop dla Centrum Pozytywnej Energii

Nie trzeba było daleko szukać. Centrum Pozytywnej Energii i Fundacja I <3 Ziemek są dobrze znane społeczności Allegro, między innymi dzięki akcji zbierania nakrętek dla Ziemka, syna Ewy i Pawła.

Centrum Pozytywnej Energii to miejsce, które pomaga  rodzicom dzieci wyjątkowych – przez prowadzenie szkoleń, warsztaty oraz wsparcie specjalistów z zakresu dietetyki czy psychologii. Właśnie z tego powodu Ewa i Paweł za myśl przewodnią projektu przyjęli hasło: „Szczęśliwy rodzic to szczęśliwe dziecko”.

Od jakiegoś czasu zbieramy pieniądze na sprzęt do prowadzenia warsztatów online, aby pomagać rodzicom – nie tylko w Poznaniu, ale w całej Polsce.  Dzięki akcji #CharytatywnaPyra organizowanej razem z Allegro i Wykopem mamy taką możliwość. Czemu akurat Charytatywna Pyra? Bo ona jest nasza, lokalna – mówi Paweł. Nasza pomoc wydała się naturalna.

Ale o co chodzi z ziemniakami?

#CharytatywnaPyra jest naszym lokalnym pomysłem na pomoc dobrym ludziom z pasją. Łączy on w sobie trzy elementy:
Po pierwsze – pyry, które kojarzą się z Poznaniem.
Po drugie – wykop, który kojarzy się z ziemią i kopaniem.
Po trzecie – charytatywny, bo zupełnie nie kojarzy się z ziemniakiem.

Zestawiając ze sobą te dwa słowa, stworzyliśmy frapujący twór, no bo czym właściwie może być #charytatywnaPyra? Już wiemy, że tym, co sobie wymyślimy.

Aby zebrać pieniądze, potrzebujemy 10 000 waszych udostępnień na Wykopie.

1 udostępnienie ziemniaka = 1 zł na sprzęt do Centrum Pozytywnej Energii.  Wystarczy, że wejdziecie na wykop.pl i wykopiecie dla nas trochę pyr ;) Damy radę?

Wejdź na wykop.pl i wykop #CharytatywnaPyra

Wejdź na wykop.pl i wykop #CharytatywnaPyra

Jak dołączyć do akcji?

2. Dodaj lub udostępnij zdjęcie pyry, otaguj ją #charytatywnapyra i wrzuć na Wykop

3. Udostępnij stronę akcji na FB bezpośrednio ze strony: www.wykop.pl/tag/charytatywnapyra/

Akcja wystartowała 29 października 2018 o godz. 12:00, a kończy się 13 listopada 2018 roku o godz. 12:00.  

Redakcja

Magazyn Allegro

magazyn@allegro.pl
Jak pracownicy Allegro podjęli wyzwanie w kampanii „Kręć Kilometry”
Pierwsze skojarzenie związane z Allegro? Najbardziej znana w Polsce platforma handlowa. Za tą marką stoi zespół blisko 1700 wykwalifikowanych pracowników, ekspertów w swoich dziedzinach, którzy, wykorzystując nowoczesne technologie, starają się ułatwiać życie milionom Polaków. Raz w roku Allegro stawia przed nimi dodatkowe wyzwanie – takie związane z aktywnością i zdrową rywalizacją. Zobacz, jak można zachęcić pracowników do wspólnej zabawy, gdzie nagrodą jest nie tylko sprzęt elektroniczny, ale coś więcej...
Po raz kolejny Allegro zmienia rynek e-commerce w Polsce
Dziś wystartowała nowa usługa o nazwie Allegro Smart! Płacąc 49 złotych na rok, będzie można skorzystać nawet z 365 darmowych dostaw. Dzięki sieci ponad 15 tysięcy paczkomatów i punktów odbioru usługa Allegro Smart! dostępna jest dla klientów w całym kraju. Allegro Smart! to kolejny pionierski krok w historii Allegro, który zmienia reguły gry w polskim handlu elektronicznym.
Kup książkę i pomóż wygrać z rakiem!
Pan Zenon Fabiś od dwóch lat choruje na nowotwór. Od kilku miesięcy na rynku Jeżyckim wyprzedaje kolekcję swoich książek, by mieć za co opłacić leczenie. Allegro razem z „Głosem Wielkopolskim” postanowiło mu pomóc, organizując licytacje jego zbiorów. Każdy może dołączyć do akcji przez platformę charytatywni.allegro.pl. Na stronie ksiazkipanazenona.pl możliwe jest również zakupienie wirtualnych cegiełek lub zrobienie bezpośredniej wpłaty na konto akcji.
Technologiczny Pol’and’Rock tylko z Allegro
Strefa Allegro już po raz dziewiąty urozmaici Najpiękniejszy Festiwal Świata - Pol’and’Rock. Jak co roku zapewniamy uczestnikom nowe atrakcje, by element zaskoczenia był nieodłączną częścią zabawy w Strefie Allegro. Tym razem stawiamy mocno na technologię.