Autor każdego zdjęcia, które zostanie pokazane w TV, zostanie nagrodzony 50 zł na zakupy na Allegro. Twórcy filmów otrzymają aż sto złotych do wydania również w ten sam sposób. Najlepszy twórca zdjęcia/filmu zgarnie aż pięćset złotych – oczywiście na zakupy na Allegro! 

Jak wiadomo stara zasada głosi, że pieniądze szczęścia nie dają. Ale zakupy i owszem. Spełnij zatem swoje zakupowe marzenia i zaszalej na Allegro – to przecież my stawiamy!

Jak wygrać? Nic prostszego – należy nagrać krótki film lub napisać na kartce CZEGO SZUKASZ NA ALLEGRO. To może być cokolwiek – ciekawa książka, fantazyjna biżuteria, wiertarka udarowa, wielofunkcyjny robot kuchenny, niebieski sweter czy koc elektryczny, który uprzyjemni nam zimne wieczory. 

Teraz wystarczy zrobić sobie selfie z taką karteczką i wysłać je za pomocą apki 4FUN APP – dostępnej na Android i na Apple. Filmy również wysyłamy w ten sam sposób.4FUN APP to najbardziej zaawansowana na świecie aplikacja typu second screen, dostępna zarówno na telefony i tablety na platformach iOS i Android. 4FUN APP obsługuje kanały 4FUN.TV, 4FUN.TV HITS, 4FUN.TV FIT&DANCE. To taki twój drugi ekran – dzięki tej aplikacji możesz być w telewizji, współtworzyć ją i podglądać „od kuchni”.

Wasze filmy i zdjęcia pokazujemy codziennie w 4FUN.TV, w specjalnym paśmie konkursowym o godz. 19.

Regulamin konkursu „Allegro i 4FUN.TV rozdają grubą kasę!” znajdziecie tu.

Redakcja

Magazyn Allegro

magazyn@allegro.pl