Allegro przygotowało niecodzienną potrójną promocję dla fanów elektroniki. Na pierwszy ogień poszło 100 egzemplarzy Xiaomi Note 5 z Polskiej dystrybucji, których zakup na Allegro będzie promowany 400 Monetami. Akcja startuje 8 października o godz. 12:00.

Kolejne odsłony promocji będą miały miejsce 12 i 15 października. Wtedy będzie można kupić kilkadziesiąt smart TV oraz laptopów, których zakup będzie promowany jeszcze większą liczbą – odpowiednio 700 i 1000 Monet.

 Na Allegro jest mnóstwo świetnej elektroniki w atrakcyjnych cenach. Codziennie sprzedajemy m.in. 3200 smartfonów, 900 laptopów i 480 telewizorów, a w całej kategorii Elektronika klienci szukają produktów łącznie 5 milionów razy dziennie. Postanowiliśmy więc stworzyć dla klientów akcję, gdzie nie tylko będą mogli kupić ciekawe urządzenia w atrakcyjnych cenach, z europejskiej dystrybucji, objęte lokalną gwarancją i serwisem, ale także skorzystać z bardzo popularnego programu bonusowych Monet – komentuje Tomasz Wańka, Business Unit Manager z działu elektronika w Allegro.

Sprzedaż potrwa do wyczerpania zapasów, a oferty promocyjne pojawią się na stronie: allegro.pl/zobacz/zlote-oferty

W ciągu 15 dni po zakupie na koncie kupującego pojawią się promocyjne Monety, które można przeznaczyć na kolejne dowolne zakupy w serwisie.

Fot. Shutterstock.com

Redakcja

Magazyn Allegro

magazyn@allegro.pl