Czy wiecie, że... m.in. Allegro i Prowly znalazły się wśród firm, które będą współtworzyć inicjatywę European Tech Alliance. Piszą o tym Lookreatywni.

Z tej okazji zaczęto nam składać gratulacje również na Twiterze. Dziękujemy, Łukasz Głombicki.Początek listopada to już odpowiedni moment, aby zaopatrzyć się w kalendarz. My wypatrzyliśmy propozycję kalendarza ściennego Kiciputka Kocie Impresje i Depresje. Dla tych, którym chaos nie przeszkadza i dla tych, którzy kochają koty.   


 

Gotuj i czytaj z MK udostępniło swoją ofertę z książką "Gamedec" autora "Sprzedawcy Lokomotyw". Z dedykacją autora! "Książka jest przedmiotem aukcji na rzecz naszej córeczki Florki. Zapraszamy do licytacji również innych jej przedmiotów! Więcej ofert wspomagających leczenie Florki znajdziecie TUDochód ze sprzedaży zasili jej subkonto w Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" i pozwoli sfinansować kosztowną operację rekonstrukcji stawu biodrowego, kolana i stopy. Florka urodziła się z niedorozwiniętą prawą nogą, w której brak kości, a obecne są skrócone" - możemy przeczytać w opisie oferty. _magazyn.allegro wspiera takie akcje. Trzymamy kciuki!


Redakcja

Magazyn Allegro

magazyn@allegro.pl