Halloween tuż-tuż, już teraz warto się przygotować do zabawy. The Polaroid Book takie szpilki wystawiło na Allegro. To jedyna okazja, aby się w nich zaprezentować, a The Polaroid Book sprzedaje je po naprawdę okazyjnej cenie, i to prosto z Londynu!

A dzięki Rdza i Płomienie zwróciliśmy uwagę na niepowtarzalna ofertę: "Witam, przedmiotem aukcji jest Dacia 1310 w wersji usportowionej. Dzięki modyfikacjom silnika i zawieszenia prowadzi się jak GT z lat 70. Jest idealnym pojazdem do niedzielnych wypadów, jak i rywalizacji na torze wyścigowym. Na ostatniej eliminacji Classicautocup.pl zdobyła pierwsze miejsce w klasie do 1300 cm3 oraz 2 razy 3. miejsce w klasie do 1600 cm3. Jest to pojazd mocno wyróżniający się na naszych drogach i w zasadzie niespotykany. Charakterystyczne malowanie barw Gordini dodatkowo podkreśla jego charakter". 

Macie ochotę na niedzielny lans sportowym autem?

Ludzie różne rzeczy wypisują w CV. Każda umiejętność jest cenna, bo nie wiadomo, w jakich okolicznościach może się przydać. I warto się tym podzielić z ewentualnym pracodawcą. A tak na poważnie, to takich osób w Polsce może być więcej: na przykład nasz redakcyjny kolega Paweł Luty czy cała rzesza osób, które pracują dla Allegro...To już najwyższa pora, aby przygotować się do zimy. Jak najlepiej zaoszczędzić na ogrzewaniu w domu, podpowiada Okiem inżyniera, który wypatrzył na stronach Allegro poradnik Powietrzna pompa ciepła i dzieli się z nim z internautami:


Redakcja

Magazyn Allegro

magazyn@allegro.pl