Najpiękniejszy Festiwal Świata Pol’and’Rock trwa w najlepsze. Frekwencja na Strefie Allegro nie zawodzi nas! Co przyciąga do nas tylu festiwalowiczów? Sprawdźcie sami.

Strefę Allegro do tej pory, czyli do soboty, do godziny 17:00, odwiedziło 27 000 uczestników, a to jeszcze nie koniec, bo festiwal trwa. Kolejka oczekujących do wejścia i możliwości korzystania z atrakcji, jakie oferujemy, nie słabnie. Nic dziwnego, moc wrażeń gwarantowana.

DSC_1296 (1).JPG

Samochód jak malowany

Już teraz, podczas festiwalu, przygotowujemy się do nadchodzącego 27. Finału WOŚP. Co to oznacza? Filip Chajzer przekazał volkswagena golfa z 1984 roku w ręce Szymona Chwalisza. Jak Szymon mówi sam o sobie: „Nędzny malarzyna” przyozdobił go w grafiki z lat osiemdziesiątych. Gotowe auto trafi na platformę charytatywni.allegro.pl do licytacji podczas kolejnego finału WOŚP. Tu możecie zobaczyć rozmowę Filipa Chajzera i Szymona Chwalisza o tym projekcie oraz prezentację niespodzianki związanej z gitarą, którą maluje. To absolutna gratka dla miłośników zespołu Judas Priest, którzy byli jedną z atrakcji festiwalu.

DSC_1580.JPG

Jurek Owsiak na Wielkim Kole Allegro

Dodatkowo samochód Chajzera malowany przez Chwalisza podpisał sam Jurek Owsiak, który podczas drugiego dnia festiwalu odwiedził naszą Strefę. Nie obeszło się także bez obowiązkowego przejazdu Wielkim Kołem. Jurkowi w przejażdżce towarzyszył Krzysztof Śpiewek, CSR Project Manager Allegro, i Filip Chajzer.

DSC_1645.JPG

Moc gwiazd

Filip Chajzer po raz pierwszy odwiedził Strefę Allegro na Najpiękniejszym Festiwalu Świata trzy lata temu i od tego czasu jest naszym stałym gościem, z czego bardzo się cieszymy. Nikt nie potrafi otworzyć naszej Strefy i rozbudzić tylu emocji w uczestnikach jak on. W tym roku też odwiedziła nas Ewelina Lisowska, z którą wszyscy chętnie robili sobie zdjęcia. W dodatku to nie koniec. W tym roku gości na prawdę mieliśmy wielu! Był nim też Marcin Dubiel i Nikola Stajszczak. Koniecznie obejrzyjcie relacje, które udostępniali na swoich social mediach.

DSC_0625s.JPG

Rozmawiamy z festiwalowiczami

Udaliśmy się także na do namiotu warsztatowego ASP. Lubimy dzielić się wiedzą, dlatego Michał Bonarowski, PR Officer Allegro, i nasz gość Katarzyna Wągrowska, na co dzień pracująca Allegro i jednocześnie autorka bloga ograniczamsie.com o idei Zero Waste, wspólnie z publicznością rozmawiali o społecznej odpowiedzialności biznesu Allegro, najnowszych trendach konsumenckich oraz ruchu Zero Waste.

DSC_0996.JPG

Pol’and’Rock nocą

Czy wiecie, że na Wielkim Kole Allegro można jeździć także po zmroku? Jesteście ciekawi, jaki jest widok z ponad 34 metrów? Obejrzyjcie nagranie, które przygotowaliśmy specjalnie dla tych z was, którzy niestety nie mogli zobaczyć go sami na żywo.

Redakcja

Magazyn Allegro

magazyn@allegro.pl