Strefę Allegro do tej pory, czyli do soboty, do godziny 17:00, odwiedziło 27 000 uczestników, a to jeszcze nie koniec, bo festiwal trwa. Kolejka oczekujących do wejścia i możliwości korzystania z atrakcji, jakie oferujemy, nie słabnie. Nic dziwnego, moc wrażeń gwarantowana.

DSC_1296 (1).JPG

Samochód jak malowany

Już teraz, podczas festiwalu, przygotowujemy się do nadchodzącego 27. Finału WOŚP. Co to oznacza? Filip Chajzer przekazał volkswagena golfa z 1984 roku w ręce Szymona Chwalisza. Jak Szymon mówi sam o sobie: „Nędzny malarzyna” przyozdobił go w grafiki z lat osiemdziesiątych. Gotowe auto trafi na platformę charytatywni.allegro.pl do licytacji podczas kolejnego finału WOŚP. Tu możecie zobaczyć rozmowę Filipa Chajzera i Szymona Chwalisza o tym projekcie oraz prezentację niespodzianki związanej z gitarą, którą maluje. To absolutna gratka dla miłośników zespołu Judas Priest, którzy byli jedną z atrakcji festiwalu.

DSC_1580.JPG

Jurek Owsiak na Wielkim Kole Allegro

Dodatkowo samochód Chajzera malowany przez Chwalisza podpisał sam Jurek Owsiak, który podczas drugiego dnia festiwalu odwiedził naszą Strefę. Nie obeszło się także bez obowiązkowego przejazdu Wielkim Kołem. Jurkowi w przejażdżce towarzyszył Krzysztof Śpiewek, CSR Project Manager Allegro, i Filip Chajzer.

DSC_1645.JPG

Moc gwiazd

Filip Chajzer po raz pierwszy odwiedził Strefę Allegro na Najpiękniejszym Festiwalu Świata trzy lata temu i od tego czasu jest naszym stałym gościem, z czego bardzo się cieszymy. Nikt nie potrafi otworzyć naszej Strefy i rozbudzić tylu emocji w uczestnikach jak on. W tym roku też odwiedziła nas Ewelina Lisowska, z którą wszyscy chętnie robili sobie zdjęcia. W dodatku to nie koniec. W tym roku gości na prawdę mieliśmy wielu! Był nim też Marcin Dubiel i Nikola Stajszczak. Koniecznie obejrzyjcie relacje, które udostępniali na swoich social mediach.

DSC_0625s.JPG

Rozmawiamy z festiwalowiczami

Udaliśmy się także na do namiotu warsztatowego ASP. Lubimy dzielić się wiedzą, dlatego Michał Bonarowski, PR Officer Allegro, i nasz gość Katarzyna Wągrowska, na co dzień pracująca Allegro i jednocześnie autorka bloga ograniczamsie.com o idei Zero Waste, wspólnie z publicznością rozmawiali o społecznej odpowiedzialności biznesu Allegro, najnowszych trendach konsumenckich oraz ruchu Zero Waste.

DSC_0996.JPG

Pol’and’Rock nocą

Czy wiecie, że na Wielkim Kole Allegro można jeździć także po zmroku? Jesteście ciekawi, jaki jest widok z ponad 34 metrów? Obejrzyjcie nagranie, które przygotowaliśmy specjalnie dla tych z was, którzy niestety nie mogli zobaczyć go sami na żywo.

Redakcja

Magazyn Allegro

magazyn@allegro.pl
Jak pracownicy Allegro podjęli wyzwanie w kampanii „Kręć Kilometry”
Pierwsze skojarzenie związane z Allegro? Najbardziej znana w Polsce platforma handlowa. Za tą marką stoi zespół blisko 1700 wykwalifikowanych pracowników, ekspertów w swoich dziedzinach, którzy, wykorzystując nowoczesne technologie, starają się ułatwiać życie milionom Polaków. Raz w roku Allegro stawia przed nimi dodatkowe wyzwanie – takie związane z aktywnością i zdrową rywalizacją. Zobacz, jak można zachęcić pracowników do wspólnej zabawy, gdzie nagrodą jest nie tylko sprzęt elektroniczny, ale coś więcej...
Wystartowała Szkoła Pionierów PFR
3 września to początek roku szkolnego, również dla Szkoły Pionierów Polskiego Funduszu Rozwoju – edukacyjnego programu dla młodych przedsiębiorców, którego Allegro jest partnerem strategicznym. „Pierwszy dzwonek” zabrzmiał w siedzibie Allegro. Teraz przed uczestnikami miesiąc intensywnych zajęć, w tym wyjazd na uniwersytet w Cambridge.
Po raz kolejny Allegro zmienia rynek e-commerce w Polsce
Dziś wystartowała nowa usługa o nazwie Allegro Smart! Płacąc 49 złotych na rok, będzie można skorzystać nawet z 365 darmowych dostaw. Dzięki sieci ponad 15 tysięcy paczkomatów i punktów odbioru usługa Allegro Smart! dostępna jest dla klientów w całym kraju. Allegro Smart! to kolejny pionierski krok w historii Allegro, który zmienia reguły gry w polskim handlu elektronicznym.
Strefa Allegro – tegoroczny przebój Pol'and'Rock Festival
24. Pol’and’Rock był naprawdę wyjątkowy. Nie tylko dlatego, że był to debiut nowej nazwy wydarzenia, ale także ze względu na atmosferę, gości i artystów. Strefa Allegro także debiutowała w nowej odsłonie. Dlatego tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem „Dotknij Technologii”.