W ciągu pierwszego dnia festiwalu Pol’and’Rock strefę Allegro odwiedziło blisko 10 tysięcy gości! Zobaczcie, jak bawią się, korzystając z naszych atrakcji.

Najbardziej znanym elementem strefy Allegro jest wielkie ponadtrzydziestometrowe koło, z którego rozpościera się perspektywa na cały teren festiwalu. Wielkie koło dostępne jest także po zmroku. Z wysoka rozświetlona scena na tle rozgwieżdżonego nieba wygląda wspaniale, a muzyka dociera bardziej.

Szymon Chwalisz, artysta znany z malowania rockandrollowych gitar, maluje samochód, który dziennikarz Filip Chajzer przekazuje na aukcję WOŚP. To volkswagen golf z 1984 roku, a projekt przewiduje, że na obrazku pojawią się symbole znane z lat 80. i 90. XX wieku: komediowy Alf, Pewex, Guns N’Roses i wiele innych.

Okulary wirtualnej rzeczywistości przenoszą kolarzy do świata wirtualnego wyścigu kolarskiego. Na offroadowym Elektrotorze można przetestować elektryczne deskorolki i hulajnogi. To atrakcja zarówno dla dużych, jak i małych amatorów elektrycznych pojazdów. W upały najlepiej chłodzić się wodą. W strefie Allegro dla chętnych mamy delikatną mgiełkę, dzięki której chłodzimy rozgrane twarze, ręce, nogi…

Specjalna przestrzenna fotobudka „90 stopni radości” robi zdjęcie dziesięcioma aparatami naraz, tworząc efekt 3D, w kącie 90 stopni. To doskonała okazja, by wyrazić siebie w niecodziennym ujęciu.

DSC_6430.jpg

Wszystkie atrakcje dostępne są do 4 sierpnia, czyli do końca trwania festiwalu. Więc jeśli jesteście na Pol'and'Rocku, to biegnijcie do naszej Strefy, a jeśli jeszcze nie ma Was w Kostrzynie nad Odrą, to macie szansę dojechać. Do zobaczenia!

Redakcja

Magazyn Allegro

magazyn@allegro.pl