Najbardziej znanym elementem strefy Allegro jest wielkie ponadtrzydziestometrowe koło, z którego rozpościera się perspektywa na cały teren festiwalu. Wielkie koło dostępne jest także po zmroku. Z wysoka rozświetlona scena na tle rozgwieżdżonego nieba wygląda wspaniale, a muzyka dociera bardziej.

Szymon Chwalisz, artysta znany z malowania rockandrollowych gitar, maluje samochód, który dziennikarz Filip Chajzer przekazuje na aukcję WOŚP. To volkswagen golf z 1984 roku, a projekt przewiduje, że na obrazku pojawią się symbole znane z lat 80. i 90. XX wieku: komediowy Alf, Pewex, Guns N’Roses i wiele innych.

Okulary wirtualnej rzeczywistości przenoszą kolarzy do świata wirtualnego wyścigu kolarskiego. Na offroadowym Elektrotorze można przetestować elektryczne deskorolki i hulajnogi. To atrakcja zarówno dla dużych, jak i małych amatorów elektrycznych pojazdów. W upały najlepiej chłodzić się wodą. W strefie Allegro dla chętnych mamy delikatną mgiełkę, dzięki której chłodzimy rozgrane twarze, ręce, nogi…

Specjalna przestrzenna fotobudka „90 stopni radości” robi zdjęcie dziesięcioma aparatami naraz, tworząc efekt 3D, w kącie 90 stopni. To doskonała okazja, by wyrazić siebie w niecodziennym ujęciu.

DSC_6430.jpg

Wszystkie atrakcje dostępne są do 4 sierpnia, czyli do końca trwania festiwalu. Więc jeśli jesteście na Pol'and'Rocku, to biegnijcie do naszej Strefy, a jeśli jeszcze nie ma Was w Kostrzynie nad Odrą, to macie szansę dojechać. Do zobaczenia!

Redakcja

Magazyn Allegro

magazyn@allegro.pl
Jak pracownicy Allegro podjęli wyzwanie w kampanii „Kręć Kilometry”
Pierwsze skojarzenie związane z Allegro? Najbardziej znana w Polsce platforma handlowa. Za tą marką stoi zespół blisko 1700 wykwalifikowanych pracowników, ekspertów w swoich dziedzinach, którzy, wykorzystując nowoczesne technologie, starają się ułatwiać życie milionom Polaków. Raz w roku Allegro stawia przed nimi dodatkowe wyzwanie – takie związane z aktywnością i zdrową rywalizacją. Zobacz, jak można zachęcić pracowników do wspólnej zabawy, gdzie nagrodą jest nie tylko sprzęt elektroniczny, ale coś więcej...
Wystartowała Szkoła Pionierów PFR
3 września to początek roku szkolnego, również dla Szkoły Pionierów Polskiego Funduszu Rozwoju – edukacyjnego programu dla młodych przedsiębiorców, którego Allegro jest partnerem strategicznym. „Pierwszy dzwonek” zabrzmiał w siedzibie Allegro. Teraz przed uczestnikami miesiąc intensywnych zajęć, w tym wyjazd na uniwersytet w Cambridge.
Po raz kolejny Allegro zmienia rynek e-commerce w Polsce
Dziś wystartowała nowa usługa o nazwie Allegro Smart! Płacąc 49 złotych na rok, będzie można skorzystać nawet z 365 darmowych dostaw. Dzięki sieci ponad 15 tysięcy paczkomatów i punktów odbioru usługa Allegro Smart! dostępna jest dla klientów w całym kraju. Allegro Smart! to kolejny pionierski krok w historii Allegro, który zmienia reguły gry w polskim handlu elektronicznym.
Strefa Allegro – tegoroczny przebój Pol'and'Rock Festival
24. Pol’and’Rock był naprawdę wyjątkowy. Nie tylko dlatego, że był to debiut nowej nazwy wydarzenia, ale także ze względu na atmosferę, gości i artystów. Strefa Allegro także debiutowała w nowej odsłonie. Dlatego tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem „Dotknij Technologii”.