Strefa Allegro już po raz dziewiąty urozmaici Najpiękniejszy Festiwal Świata - Pol’and’Rock. Jak co roku zapewniamy uczestnikom nowe atrakcje, by element zaskoczenia był nieodłączną częścią zabawy w Strefie Allegro. Tym razem stawiamy mocno na technologię.

Jako firma technologiczna chcemy dzielić się wiedzą. Jeśli nie mieliście nigdy okazji polatać dronem, koniecznie zajrzyjcie do naszej Strefy. Możecie spróbować swoich możliwości w ich pilotowaniu. Nie pozostawimy was bez wsparcia specjalistów, którzy doradzą, jak zostać mistrzem podniebnych wiraży. Co godzinę dedykowany zespół zaprezentuje powietrzne akrobacje dronami.

36786477_10155541425816179_2138610279926202368_o.jpg

Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem „Dotknij Technologii”

Dla amatorów nietypowych pojazdów też przygotowaliśmy atrakcję. Specjalny offroadowy Elektrotor. Każdy będzie mógł przetestować elektryczne deskorolki i hulajnogi. A warunki będą naprawdę ekstremalne! Obiecujemy, że to będzie równie ekscytujące dla dużych, ale i tych najmniejszych uczestników.

_06A1500 (1).JPG

Znane i lubiane w nowej odsłonie

W ubiegłym roku dużą popularnością cieszył się wyścig rowerowy Tour de Woodstock. I tym razem nie mogło zabraknąć wyzwań na dwóch kółkach i tu znów mamy technologiczny akcent. Okulary wirtualnej rzeczywistości przeniosą was do innego świata, w którym dostaniecie niepowtarzalną okazję udziału w zawodach kolarskich.

Nie pozwolimy wam zapomnieć o wszystkim, co przeżyliście podczas Pol’and’Rock Festival na Strefie Allegro! W tym pomoże nam fotobudka – „90 stopni radości”. Skąd taka nazwa? Zrobimy Wam zdjęcie dziesięcioma aparatami na raz, tworząc efekt 3D, w kącie 90 stopniNie zapomnijcie też wrzucić zdjęć na swojego Facebooka lub Instagrama – koniecznie z oznaczeniem #allegropl.

5 Działania Charytatywne - woodstock 2 (1).jpg

Z Allegro na czterech kółkach

Robiliście kiedyś graffiti na samochodzie? Pewnie nie, jednak u nas to możliwe. W dodatku bez konsekwencji. Na Strefie Allegro razem z Szymonem Chwaliszem, artystą znanym z malowania rockandrollowych gitar, Filipem Chajzerem i festiwalowiczami stworzymy coś, czego jeszcze nie było. Pomalujemy volkswagena golfa z 1984 roku w szalone wzory. Samochód ten zostanie przekazany na aukcję WOŚP.

Projekt malowania Golfa Filipa 80 allegro.jpg

Dzięki Allegro łatwiej będzie przemieszczać się na teren festiwalu, ponieważ zapewniliśmy transport z kostrzyńskiego dworca prosto na pole naszymi pomarańczowymi volkswagenami „ogórkami”. Aby przejechać się takim busem, należy zrobić sobie zdjęcie na jego tle i wrzucić je na Facebooka z oznaczeniem #allegropl.

Kultowa jazda obowiązkowa

Na uczestników festiwalu czekają kultowe elementy Strefy. Na Wielkim Kole Allegro zobaczycie cały festiwal z wysokości 34 metrów. To naprawdę niezapomniane przeżycie. Oczywiście wstęp na młyn jest bezpłatny. Wystarczy, że opublikujecie zdjęcie zrobione w naszej fotobudce z oznaczeniem #allegropl. Proste, prawda? Największe wrażenie robi widok z młyna w nocy. Chcemy dostarczyć wam niezapomnianych wrażeń.

W dzień w ramach odpoczynku oferujemy różne przyjemności w strefie chillout. Naładujecie swoje baterie na leżakach i „nakarmcie” również urządzenia mobilne, korzystając z naszych ładoławek: ławek, w których zainstalowaliśmy ładowarki. Dla najmłodszych mamy piaskownice – pociechy na pewno będą miały frajdę.

Po relaksie nie zapomnijcie kupić swojej polandrockową koszulkę. Jurek Owsiak zaprojektował ją specjalnie dla nas. Tegoroczna edycja jest wyjątkowa. Możecie kupić koszulki z ostatniego Woodstocku i pierwszego Pol’and’Rocka. T-shirty we wszystkich rozmiarach dostępne są tylko w aplikacji mobilnej Allegro. Warto się pospieszyć!

Więcej informacji o wszystkich atrakcjach i konkursach znajdziecie na profilu facebookowym Allegro All For Planet.