Blogi, vlogi i inne - o Allegro41/2015

09 października 2015, 10:22

To jest szczególny dla nas tydzień, bo znaleźliśmy na Allegro niesamowitą ofertę, w której do wygrania jest uwolnienie orła bielika. Ale przede wszystkim świat ujrzał _magazyn.Allegro - dlatego chwalimy się, a raczej nas chwalą.

Na początek będzie narodowo: orzeł biały, wolność, Allegro... W Przemyślu zorganizowano niesamowitą akcję: wystawiono na licytację wolność bielika. Licytujący z miejsc od 2 do 5 wraz ze wskazanymi przez siebie osobami towarzyszącymi będą mogły nadać bielikowi imię i osobiście wypuścić go na wolność. Oto informacja z Życia Podkarpackiego
I idąc dalej za ciosem, 5 października _magazyn.Allegro miał swoją premierę. Zauważył to nie tylko świat Internetu, ale nawet mówili o nas w radiu:Z okazji premiery _magazyn.Allegro dobre słowo posłał w świat Twitterem także Łukasz Głombicki:


A do tego najnowsza kampania reklamowa nie pozostała bez echa i wszystkich wzrusza do łez. 7days7looks tak o niej pisze:Jednak naszą premierą nie możemy przyćmić takich osobowości jak Czesław Śpiewa, który na Allegro sprzedaje swoją książkę "Nie tak łatwo być Czesławem" - i to z autografem:

 
Redakcja
Magazyn Allegro
Newsletter
Trwa generowanie pliku zip
0%