Dlaczego warto wziąć udział w konkursie? To nie tylko nagrody, to także świetna zabawa i satysfakcja. Jak podkreśla Paweł Krysiak, Business Unit Manager kategorii Media w Allegro, społeczność graczy od zawsze charakteryzowała się sporymi pokładami kreatywności. – Tworząc konkurs przy współpracy z serwisem Gry-Online.pl, chcieliśmy, by nasi zaangażowani użytkownicy mogli dać upust swojej twórczości. To nie tylko zabawa, w której do wygrania są nasze karty podarunkowe, ale również możliwość stworzenia maskotki „Dobrego Grania”, która ma szansę stać się znakiem rozpoznawczym tworzonego przez nas serwisu dedykowanego graczom allegro.gg – mówi.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie? W trakcie trwania letniego kiermaszu Allegro.gg (15–30 czerwca 2018 r.) zrób zakupy lub coś sprzedaj za minimum 50 zł w serwisie Allegro, a następnie przygotuj pracę konkursową w jednej z dwóch kategorii:

Konkurs graficzny – Przygotuj pracę graficzną przedstawiającą maskotkę „Dobrego Grania” 

• Praca musi być obrazkiem utrzymanym w konwencji pracy artystycznej o tematyce obejmującej gry komputerowe i konsolowe oraz kolorystykę AllegroGG.
• Praca musi być pracą w pełni autorską (grafiką komputerową, rysunkiem tradycyjnym). 

Co dalej?
• Gotową pracę zapisz w wybranym formacie pliku graficznego (do wyboru: JPEG, TIFF, PNG, GIF, BMP), którego waga nie przekracza 5MB – rozmiar dowolny.
• Wyślij swoje zgłoszenie mailem na adres konkurs@gry-online.pl, z tytułem maila „Konkurs Graficzny AllegroGG”.

Konkurs pisarski – „Czym jest dla mnie dobra gra?”

• Praca musi być tekstem dotyczącym gier komputerowych i konsolowych.
• Treść odpowiedzi na zadanie konkursowe musi zawierać się w maksymalnie 1500 znakach, nie wliczając spacji. Zgłoszenia zawierające więcej znaków nie będą brane pod uwagę.

Co dalej?
• Zgłoszenie wyślij mailem na adres konkurs@gry-online.pl, z tytułem maila „Konkurs Pisarski AllegroGG”.

Pamiętaj, aby oprócz swojej pracy konkursowej w mailu dopisać:
• swoją nazwę użytkownika w serwisie Gry-Online;
• swój adres email połączony z kontem w serwisie Allegro (w celu weryfikacji użytkownika jako osoby, która dokonała zakupów na Allegro);
• nie zapomnij dołączyć swojej pracy jako odpowiedzi na zadanie konkursowe, która jest zgodna z wymaganiami regulaminu.

Laureaci obu konkursów, którzy zdobędą miejsca I-V, dostaną karty podarunkowe Allegro o wartości 250 złotych każda oraz trzymiesięczny abonament Gry-Online.pl Premium z opcją VIP. Karta podarunkowa Allegro to idealny sposób na powiększenie swojej kolekcji gier! Jest ważna 6 miesięcy i można ją wykorzystać podczas jednej płatności. Abonament Gry-Online.pl Premium z opcją VIP to świetne rozwiązanie na wakacyjne granie. Zapewnia między innymi: dostęp do materiałów premium, brak reklam w filmach i tekstach, download bez ograniczeń oraz poradniki do gier w wersji PDF.

Karta podarunkowa Allegro to idealny sposób na powiększenie swojej kolekcji gier.

Karta podarunkowa Allegro to idealny sposób na powiększenie swojej kolekcji gier.

Więcej na temat konkursu, a także regulamin znajdziesz na stronie allegrogg.gry-online.pl. Śpiesz się, konkurs trwa do 5 lipca. Trzymamy kciuki!

Redakcja

Magazyn Allegro

magazyn@allegro.pl
Po raz kolejny Allegro zmienia rynek e-commerce w Polsce
Dziś wystartowała nowa usługa o nazwie Allegro Smart! Płacąc 49 złotych na rok, będzie można skorzystać nawet z 365 darmowych dostaw. Dzięki sieci ponad 15 tysięcy paczkomatów i punktów odbioru usługa Allegro Smart! dostępna jest dla klientów w całym kraju. Allegro Smart! to kolejny pionierski krok w historii Allegro, który zmienia reguły gry w polskim handlu elektronicznym.
Kup książkę i pomóż wygrać z rakiem!
Pan Zenon Fabiś od dwóch lat choruje na nowotwór. Od kilku miesięcy na rynku Jeżyckim wyprzedaje kolekcję swoich książek, by mieć za co opłacić leczenie. Allegro razem z „Głosem Wielkopolskim” postanowiło mu pomóc, organizując licytacje jego zbiorów. Każdy może dołączyć do akcji przez platformę charytatywni.allegro.pl. Na stronie ksiazkipanazenona.pl możliwe jest również zakupienie wirtualnych cegiełek lub zrobienie bezpośredniej wpłaty na konto akcji.
Technologiczny Pol’and’Rock tylko z Allegro
Strefa Allegro już po raz dziewiąty urozmaici Najpiękniejszy Festiwal Świata - Pol’and’Rock. Jak co roku zapewniamy uczestnikom nowe atrakcje, by element zaskoczenia był nieodłączną częścią zabawy w Strefie Allegro. Tym razem stawiamy mocno na technologię.
Czego nie możecie przegapić na Pol’and’Rock Festival 2018?
Już za kilka dni Kostrzyn nad Odrą przyciągnie setki tysięcy ludzi, którzy wspólnie będą się bawić na najsłynniejszym polskim festiwalu. Pol’and’Rock, mimo że pod nową nazwą, od niemal ćwierć wieku jest obecny w sercach melomanów. Tegoroczna edycja zachęca bogactwem repertuaru koncertów, wykładów i warsztatów. Co ciekawego znajdziecie na polu festiwalowym i to nie tylko w specjalnej strefie Allegro? Przeczytacie dalej!