Dlaczego warto wziąć udział w konkursie? To nie tylko nagrody, to także świetna zabawa i satysfakcja. Jak podkreśla Paweł Krysiak, Business Unit Manager kategorii Media w Allegro, społeczność graczy od zawsze charakteryzowała się sporymi pokładami kreatywności. – Tworząc konkurs przy współpracy z serwisem Gry-Online.pl, chcieliśmy, by nasi zaangażowani użytkownicy mogli dać upust swojej twórczości. To nie tylko zabawa, w której do wygrania są nasze karty podarunkowe, ale również możliwość stworzenia maskotki „Dobrego Grania”, która ma szansę stać się znakiem rozpoznawczym tworzonego przez nas serwisu dedykowanego graczom allegro.gg – mówi.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie? W trakcie trwania letniego kiermaszu Allegro.gg (15–30 czerwca 2018 r.) zrób zakupy lub coś sprzedaj za minimum 50 zł w serwisie Allegro, a następnie przygotuj pracę konkursową w jednej z dwóch kategorii:

Konkurs graficzny – Przygotuj pracę graficzną przedstawiającą maskotkę „Dobrego Grania” 

• Praca musi być obrazkiem utrzymanym w konwencji pracy artystycznej o tematyce obejmującej gry komputerowe i konsolowe oraz kolorystykę AllegroGG.
• Praca musi być pracą w pełni autorską (grafiką komputerową, rysunkiem tradycyjnym). 

Co dalej?
• Gotową pracę zapisz w wybranym formacie pliku graficznego (do wyboru: JPEG, TIFF, PNG, GIF, BMP), którego waga nie przekracza 5MB – rozmiar dowolny.
• Wyślij swoje zgłoszenie mailem na adres konkurs@gry-online.pl, z tytułem maila „Konkurs Graficzny AllegroGG”.

Konkurs pisarski – „Czym jest dla mnie dobra gra?”

• Praca musi być tekstem dotyczącym gier komputerowych i konsolowych.
• Treść odpowiedzi na zadanie konkursowe musi zawierać się w maksymalnie 1500 znakach, nie wliczając spacji. Zgłoszenia zawierające więcej znaków nie będą brane pod uwagę.

Co dalej?
• Zgłoszenie wyślij mailem na adres konkurs@gry-online.pl, z tytułem maila „Konkurs Pisarski AllegroGG”.

Pamiętaj, aby oprócz swojej pracy konkursowej w mailu dopisać:
• swoją nazwę użytkownika w serwisie Gry-Online;
• swój adres email połączony z kontem w serwisie Allegro (w celu weryfikacji użytkownika jako osoby, która dokonała zakupów na Allegro);
• nie zapomnij dołączyć swojej pracy jako odpowiedzi na zadanie konkursowe, która jest zgodna z wymaganiami regulaminu.

Laureaci obu konkursów, którzy zdobędą miejsca I-V, dostaną karty podarunkowe Allegro o wartości 250 złotych każda oraz trzymiesięczny abonament Gry-Online.pl Premium z opcją VIP. Karta podarunkowa Allegro to idealny sposób na powiększenie swojej kolekcji gier! Jest ważna 6 miesięcy i można ją wykorzystać podczas jednej płatności. Abonament Gry-Online.pl Premium z opcją VIP to świetne rozwiązanie na wakacyjne granie. Zapewnia między innymi: dostęp do materiałów premium, brak reklam w filmach i tekstach, download bez ograniczeń oraz poradniki do gier w wersji PDF.

Karta podarunkowa Allegro to idealny sposób na powiększenie swojej kolekcji gier.

Karta podarunkowa Allegro to idealny sposób na powiększenie swojej kolekcji gier.

Więcej na temat konkursu, a także regulamin znajdziesz na stronie allegrogg.gry-online.pl. Śpiesz się, konkurs trwa do 5 lipca. Trzymamy kciuki!

Redakcja

Magazyn Allegro

magazyn@allegro.pl
Nowy Raport CSR Allegro: czytaj i przekaż swój uśmiech na ważny cel
W 2017 roku zadebiutował nasz pierwszy Raport Społecznej Odpowiedzialności. Od tego czasu ciężko pracowaliśmy – zaczęliśmy nowe projekty, rozwinęliśmy już istniejące. Włożyliśmy dużo wysiłku w to, żeby świat był dzięki nam trochę lepszy. Efekty tej pracy zebraliśmy w nowym Raporcie CSR Allegro, który jest już dostępny w sieci. Tegoroczna edycja ma dodatkowy, zaskakujący element. Przeglądając informacje zawarte w raporcie, możesz jednocześnie wesprzeć ważny społecznie cel. Wystarczy… Twój uśmiech!
Allegro zwalnia z teorii nie tylko w wakacje
Wakacyjnego lenistwa nic nie przebije, ale czy jest szansa, żeby polska szkoła przestała kojarzyć się z nudną i szarą rzeczywistością? Poznaliśmy kilka osób, które twierdzą, że tak.
Moc innowacji, czyli nasz Impact w Krakowie
Jakie są wymagania współczesnych klientów? Czy czeka nas rewolucja w e-handlu? Jak lokalne firmy mogą stanąć w szranki z globalnymi konkurentami? To tylko niektóre tematy, które eksperci Allegro poruszali w trakcie konferencji Impact CEE – jednego z najciekawszych i inspirujących wydarzeń w Polsce. Allegro było w tym roku partnerem strategicznym spotkania.
Święto technologii 16 czerwca na Stadionie Narodowym
Bezpłatne warsztaty z programowania dla dzieci, tor testowy najnowszych gadżetów technologicznych i spotkania z ekspertami w tej dziedzinie. To Allegro Tech Days, czyli element kampanii społecznej Kręć Kilometry po technologię, jaką organizuje Fundacja Allegro All For Planet. Wielkie bezpłatne wydarzenie na PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się w sobotę 16 czerwca.