W tym tygodniu zaczynamy charytatywnie. Jeśli chcecie zostać posiadaczami gadżetów, które należały do najsławniejszych sportowców i jednocześnie wesprzeć pomoc innym młodym ludziom w realizacji własnych marzeń sportowych, nie może wam umknąć wpis Marcina Gortata: "Moje koszulki Washington Wizards z autografem dostępne na aukcjach Fundacja MG13. Całkowity dochód ze sprzedaży przeznaczony zostanie na cele statutowe Fundacji".
Na Allegro.pl można znaleźć też inne rzeczy należące do sportowca, np.: Opaski, w których Marcin Gortat występuje na parkietach NBA, czy Minikosz NBA SLAM JAM z autografem Marcina Gortata.


Dzień Chłopaka za pasem. Nasz redakcyjny kolega Michał Bonarowski na swoim FB przekazuje delikatną sugestię do żeńskiej części populacji:

 

O prezentach myśli też elearning-20, tyle że dla siebie: na Allegro wypatrzył klapkowy zegar w stylu retro.Każdy moment jest dobry, aby sprawić komuś prezent, podarunek, zrobić miłą niespodziankę - nie trzeba czekać aż do świąt. Jeśli nie macie nikogo, kto mógłby was tak bezinteresownie obdarować, sami sobie róbcie prezenty! Cieszą tak samo! A jeszcze bardzie cieszy, jeśli to wy kogoś obdarujecie.

Redakcja

Magazyn Allegro

magazyn@allegro.pl