Serwis Allegro to nasz sposób na Wasze szybkie i wygodne zakupy przez Internet

26 września 2015, 20:12

Istniejemy od 1999 roku, kiedy holenderski przedsiębiorca Arjan Bakker założył serwis aukcyjny Allegro. Przyjmuje się, że wtedy rozpoczął się polski e-commerce. Od początku przyświeca nam ten sam cel – radość kupowania i sprzedawania online.

W ciągu ostatnich kilkunastu lat platforma handlowa Allegro zdobyła rynek i Wasze zaufanie, a Wy – naszą niesłabnącą sympatię :) W lipcu 2003 zdobyliśmy także nasz najważniejszy milion – pierwszy milion Allegrowiczów. Dzisiaj społeczność Allegro liczy ponad 14 mln Użytkowników. Dużo, ale wciąż rośniemy :) a Allegro wciąż się zmienia. Tu znajdziecie interesujące liczby pokazujące Allegro i polski e-commerce. 

Choć zaczynaliśmy jako serwis aukcyjny, to dziś ponad 85 procent kupowanych przedmiotów to rzeczy nowe i sprzedawane po stałej ustalonej cenie. Każdego dnia na Allegro sprzedaje się blisko 760 tysięcy przedmiotów.

Pilnie słuchamy Waszych opinii i sami jesteśmy aktywnymi użytkownikami naszego serwisu. Nad rozwojem i bezpieczeństwem Allegro czuwamy w zespole 1400 pracowników, którzy pracują w Poznaniu, Warszawie, Toruniu, Wrocławiu i Krakowie. Do Waszej dyspozycji oddaliśmy wiele wyspecjalizowanych usług i narzędzi. Korzystacie z naszych rozwiązań bardzo intensywnie, już nie tylko przez komputery, ale również na smartfonach i tabletach.

Masz pytanie dotyczące Allegro?
Skorzystaj z Centrum Pomocy

Inne serwisy grupy Naspers w Polsce:
Ceneo.pl, OLX.pl, otoDom.pl, otoMoto.pl, PayU.pl, Brainly, eMAG.pl

Zagraniczne serwisy należące do Grupy Allegro:
Allegro.de w Niemczech

Jesteśmy społecznie odpowiedzialni:
Fundacja Allegro All For Planet

Społeczność naszego IT 
Allegro Tech Blog

Chcesz do nas dołączyć?
Sprawdź, czy mamy w tej chwili oferty pracy!

Kontakt dla mediów:
prasa@allegro.pl

---

Informacje o przedsiębiorstwie prowadzącym serwis Allegro.pl
Grupa Allegro Sp. z o.o.
ul. Grunwaldzka 182
60-166 Poznań

Firma wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000268796, NIP 527-25-25-995, REGON 140762508, Kapitał zakładowy 33 976 500,00 PLN

Adres do korespondencji
Serwis Allegro.pl
Grupa Allegro Sp. z o.o.
ul. Grunwaldzka 182
60-166 Poznań

Newsletter
Trwa generowanie pliku zip
0%