To pierwsza tego typu akcja sprzedażowa Xiaomi w Polsce – na trzy tygodnie przed startem oficjalnej dystrybucji nowy model Redmi S2 przez kilkanaście godzin będzie dostępny na Allegro w super cenie – 649 zł. Sprzedaż startuje 4 czerwca o godzinie 7:00 i potrwa do północy lub do wyczerpania zapasów

Popularne w Chinach Flash Deals, związane z premierą najnowszych modeli produktów sygnowanych marką Xiaomi, dotarły do Polski. Nowy model Redmi S2 w ramach Mega Okazji będzie dostępny wyłącznie na Allegro.

Na Allegro sprzedaż prowadzi 100 tysięcy firm, w tym największe światowe marki, które chętnie przygotowują oferty na wyłączność dla naszych klientów. Takie akcje cieszą się dużą popularnością, więc rozwijamy swoją współpracę z partnerami w tym kierunku - mówi Damian Zapłata, chief commercial officer i członek zarządu Allegro. – Produkty firmy Xiaomi są jednymi z najchętniej wybieranych przez naszych klientów w tym segmencie. Kupując premierowy model Redmi S2, mamy pewność, że urządzenie pochodzi z oficjalnej europejskiej dystrybucji i jest objęte lokalną gwarancją i serwisem - dodaje.

Xiaomi Redmi S2

Xiaomi Redmi S2

Akcja Mega Okazja ważna jest tylko przez określony czas – premiera Xiaomi Redmi S2 odbędzie się 4 czerwca, a model będzie dostępny przez 17 godzin lub do wyczerpania zapasów. Trzeba się więc spieszyć, bo w specjalnej cenie będzie tylko 1500 sztuk tego modelu. Nowym smartfonem można cieszyć się już po kilku dniach – urządzenia zakupione do godziny 14.00, jeszcze tego samego dnia zostaną wysłane do nowych właścicieli.

W Chinach akcje Flash Deals są już tradycją – Xiaomi organizuje je przy okazji każdej premiery, do końca trzymając w tajemnicy promocyjną cenę urządzeń. W trakcie podobnej akcji przeprowadzonej w Indiach w 4 minuty sprzedano 100 tys. smartfonów Xiaomi. W Polsce chiński producent po raz pierwszy przeprowadzi premierę na wyłączność ze specjalną ceną.

Xiaomi Redmi S2 to propozycja kierowana do osób szukających urządzenia z dobrym aparatem do selfie. Smartfon ma przednią kamerkę 16 Mpix, do którego dodano jeszcze diodę 4500k, co daje efekt jaśniejszych kolorów, lepszej ostrości nawet w słabym oświetleniu i naturalnie lepiej wyglądającą cerę. Z tyłu obudowy umieszczono podwójny aparat fotograficzny z sensorami 12 Mpix + 5 Mpix, które zapewniają większą głębię obrazu, niedostępną dla typowych aparatów w smartfonach. Redmi S2 korzysta z nowej technologii opartej na SI, dzięki czemu telefon jest w stanie natychmiast zidentyfikować rysy twarzy i dostosować do niej tysiące naturalnych ulepszeń.

Model dostępny na Allegro posiada 32 GB pamięci, z możliwością powiększenia go do 256 GB za pomocą karty microSD.

Cechy produktu:
– Ekran: LCD IPS 5.99", 18:9
– Procesor: Qualcomm Snapdragon 625 (8 rdzeni, do 2.0 GHz)
– Pamięć użytkowa: 32 GB/Pamięć RAM: 3 GB
– System: Android 8.1 Oreo
– Aparat: 16.0 Mpix – przód, 12.0 Mpix + 5.0 Mpix – tył
– Bateria: Litowo-jonowa 3080 mAh
– Czytnik linii papilarnych

Polska premiera w specjalnej cenie wyłącznie na Allegro dostępna jest tutaj.  

Agata Stachowiak

magazyn@allegro.pl