Jak to zrobić? Przede wszystkim dokonać transakcji na Allegro za minimum 50 złotych (nie wliczając kosztów dostawy), zapłacić za nią dowolną kartą Visa, a następnie odebrać maila z konkursowym linkiem. 

Kolejny krok jest nieco trudniejszy – trzeba uruchomić wodze wyobraźni i odpowiedzieć na pytanie „Co zrobisz z wygraną w konkursie VISA i Allegro?”.  
Niezbędne jest również wyrażenie zgody na otrzymywanie mailowo informacji handlowych.

Ważne jest to, że każdy uczestnik konkursu ma prawo wziąć w nim udział wielokrotnie i to nawet kilka razy dziennie, tak aby zwiększyć swoją szansę na wygraną! Każdego dnia komisja konkursowa wybierze pięć najciekawszych oraz przekazanych w najbardziej oryginalny i kreatywny sposób odpowiedzi. Ich autorów nagrodzi kuponami o wartości 500 złotych, przeznaczonymi na mobilne zakupy. 

Na koniec konkursu komisja wyłoni spośród osób, które zostały zwycięzcami dnia, zwycięzcę konkursu, który otrzyma nagrodę główną – kupon o wartości 5000 złotych. W sumie do wygrania są kupony na kwotę aż 22 500 złotych. 

Warto się pośpieszyć, bo konkurs potrwa tylko do następnego poniedziałku (21 września). Zwycięskie kupony – na zakupy w aplikacji mobilnej na Allegro - będzie można wykorzystać do końca września.

Szczegółowy regulamin konkursu można znaleźć TU.

Anna Krzesińska

magazyn@allegro.pl