W tym tygodniu zaczynamy motoryzacyjnie - nasz ulubiony Złomnik wynalazł ciekawe oferty na Allegro, na które warto zwrócić uwagę - czemu? Żeby trochę się pośmiać - na dobry początek dnia. 

Najpierw cudowne auto, które z oferty na ofertę zyskuje na wartości. Doskonała lokata kapitału: nic, tylko brać!


Tu na uwagę zasługuje sam opis oferty (pisownia oryginalna): "witam posiadam bmw 750li long 408km z 2008r z niemiec sprowadzona auto posiada ksionske serwisowom 886 675 088 klima pszut tył fotele prszut maszas tel wełtylacie tył pszut foteli podgrzewanie tył przut foteli el fotele z pamienciami tył przut 5 el rolet wyświetlenie informaci na szybie nokto wizor noc kamera tył prszut i boki dvd tv navi tel mp3 z pendraiwa 10 air bac tempomat start stop". 

Dołączamy się do Złomnika z beatem: pszut, pszut, pszut, maszas, maszas... Czujecie tę muzę?No i tradycyjnie, bo lubimy takie akcje i zawsze je wspieramy: 
Artur Szpilka przekazał swoje rękawice na rzecz trójki chorych dzieci. 

"Dla tych małych, odważnych dzieci liczy się każda pomoc... A udostępnienie aukcji nic Was nie kosztuje! DZIĘKUJĘ za pomoc wszystkim w imieniu dzieci i ich rodziców!" - napisał na swoim profilu Szpilka.W treści oferty możemy przeczytać: "Pieniądze z aukcji zostaną podzielone na trójkę dzieci, które potrzebują pilnie pieniędzy na leczenie... Licytujecie Państwo rękawice robione na zamówienie dla pięściarza Artura Szpilki, który stoczył w nich swoją ostatnią walkę z Quezadą w USA! Rękawice były robione na zamówienie przez firmę GRANT i zostały przekazane przez pięściarza na licytacje. Tomek, Kasia i Maciek potrzebują terapii, która w naszym kraju jest ciężko osiągalna... Liczymy na Was.... I nasi mali bohaterowie również!

Poniżej przedstawiamy jedną z historii, aby uświadomić Wam z czym się zmagamy:  https://www.facebook.com/tomekprzerwanek".

Dołączycie się? 
  

Redakcja

Magazyn Allegro

magazyn@allegro.pl