Ten tydzień zaczynamy charytatywnie, bo nie ma nic lepszego jak wsparcie działań, z których pieniądze idą na szczytny cel i potrzebujących.

Na stronie New Balance Running Poland można znaleźć fantastyczną informację: "Licytujemy start w maratonie w Nowym Jorku. Wylicytowana kwota trafi na konto fundacji Spartanie Dzieciom. Szczegóły znajdziecie tutaj: http://allegro.pl/show_item.php?item=5618308172 Kolejną możliwością zdobycia pakietu jest zakup dowolnej pary butów w sklepie RunnersClub.pl. Tam szukajcie szczegółów. Dziękujemy za Wasze wsparcie! Powodzenia!".
My mocno kibicujemy!


W sierpniu jest sporo ślubów. Kto nie ma jeszcze wybranego auta, które zawiezie go, aby złożyć najważniejszą w życiu przysięgę, może zdecyduje się na ofertę, którą wygrzebał nasz ulubiony Złomnik:

   

Prentki jest zapobiegliwy i już teraz szuka prezentów po choinkę. Oto oferta, która przykuła jego uwagę: "Gdyby któryś ojciec miał dylemat, co kupić dziecku pod choinkę... Żona na pewno się ucieszy".  Takich okazji później może już nie być.I na koniec chwalimy się: nasza nowa reklama została dostrzeżona i doceniona. Szafa Sztywniary aż się wzruszyła... My też! Dziękujemy!Redakcja

Magazyn Allegro

magazyn@allegro.pl