Woodstock Eye

Rok temu zapisaliśmy się w historii Woodstocku ogromnym diabelskim młynem. Media ochrzciły naszą instalację mianem Woodstock Eye, a tysiące odwiedzających Strefę Allegro czekało w długich kolejkach, żeby zobaczyć festiwal z wysokości 32 metrów. Dlatego i w tym roku na Przystanku Woodstock zaplanowaliśmy tę atrakcję. Gwarantujemy, że widok jest wart czekania. Tylko nie zapomnij zabrać ze sobą dowodu osobistego!

Kręć Kilometry

Na naszej stronie www.woodstock.allegro.pl można znaleźć krótki, ale treściwy opis: „Tu zabawisz się tak, że aż Cię nogi rozbolą”. O co chodzi? Raz jeszcze dajemy woodstockowiczom możliwość poćwiczenia na rowerku stacjonarnym. Możliwość poprawienia kondycji to jedno, ale to nie wszystko. Za przejechanie dwóch kilometrów oprócz butelki wody rozdajemy nagrody – koszulkę, okulary lub worek. Ponadto każdy, kto ukończy wyzwanie, otrzyma bilet na Wielkie Koło i do strefy Chillout!

Prysznicorower

Po przejechaniu dwóch kilometrów w wakacyjnym upale (w strefie Kręć Kilometry oczywiście) dobrze jest się schłodzić. Dzięki naszemu prysznicorowerowi nie trzeba nawet rezygnować z dalszej jazdy – siła mięśni pompuje orzeźwiającą wodę, która ochładza każdego stacjonarnego rowerzystę.

Pełne za puste

Tak ogromny festiwal to również mnóstwo pustych butelek proszących się o recykling. Wystarczy, że przyniesiesz do nas ich 10 sztuk, a w zamian otrzymasz nową, po brzegi wypełnioną zimną wodą. Zebrane butelki zostaną przetworzone na kurtki wodoodporne, które następnie trafią na aukcje w serwisie charytatywni.allegro.pl podczas kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

FotoBox

To miejsce, w którym można sobie „strzelić fotkę” solo lub z przyjaciółmi. Odeszliśmy od pomysłu zwykłej fotościanki. Tym razem zdjęcia będą wykonywane w namiocie, tzw. greenboxie, który umożliwia wybór tła (dostępne są cztery rodzaje). Zdjęcie będzie można od razu udostępnić na kanałach społecznościowych. Ponadto wszystkie fotki trafią na naszą stronę.

Mobilne Allegro

To miejsce, w którym ozdobisz swój smartfon grawerem. Wystarczy aplikacja mobilna Allegro, za pomocą której kupisz koszulkę projektu Jurka Owsiaka albo naszą apteczkę rowerową. Wszystko w specjalnych, woodstockowych cenach. Oferty wystartują w pierwszy dzień festiwalu.

Ekoławka i Ekorower

Takie czasy, że ciężko oderwać się od łączności. Podczas trzech dni festiwalu trudno przeżyć bez chociaż jednego doładowania. Z pomocą przychodzą nasze atrakcje w Strefie. Możesz przysiąść na Ekoławce, żeby podłączyć swój sprzęt, który zostanie naładowany dzięki energii generowanej za pomocą siły wiatru. Mamy też opcję dla tych, którzy lubią dynamiczne rozwiązania. Korzystając z Energoroweru ładujesz swój telefon lub laptop siłą mięśni. To odprężające połączenie przyjemnego z pożytecznym.
Dodatkowo, korzystając z Ekoławki, możesz podłączyć się do darmowej sieci Wi-Fi.

Strefa Chillout

Gorąca atmosfera czasem daje się we znaki i potrzeba chwilę przerwy, żeby odpocząć. Strefa Chillout została stworzona właśnie w tym celu. Możesz sobie w niej poleżeć, odpocząć, poopalać się w rytm rockowych brzmień dochodzących z Dużej Sceny. Po prostu pełen chillout!

Allegro BUS

Dla wszystkich woodstockowiczów przygotowaliśmy również darmowy autobus, który będzie kursował codziennie od 10:00 do 18:00. Animatorzy i muzyka w trakcie podróży to gwarancja najlepszego festiwalowego klimatu.
Kiedy ruszamy?

Nasze miasteczko będzie otwarte od 30 lipca do 1 sierpnia w godzinach 12:00 – 20:00. A tymczasem zapraszamy na podsumowanie naszej akcji z zeszłego roku:


Do zobaczenia na Wielkim Kole!

Krzysztof Rapacz

magazyn@allegro.pl