W okresie letnim serwis Allegro odnotowuje dużo większą sprzedaż przedmiotów związanych z erotyką. Oferta portalu jest bardzo bogata. Każdy, komu marzą się erotyczne szaleństwa, powinien koniecznie tu zajrzeć.
Atutem Allegro jest to, że zakupów można dokonać dyskretnie, w zaciszu domowym, a zdjęcia i wyczerpujące opisy pozwolą nam uniknąć zakupowych pomyłek. Na Allegro znajdziemy wszystko, co potrzebne do realizacji erotycznych fantazji. Jedynym warunkiem jest osiągnięcie pełnoletniości przez kupującego.

Kupujemy coraz więcej erotycznych zabawek

W Akcesoriach i Gadżetach znajdziemy przeróżne erotyczne zabawki, takie jak: wibratory, lalki miłości, kulki gejszy, pierścienie, nasadki, masażery czy miłosne huśtawki. Dane sprzedażowe Allegro pokazują, że z roku na rok coraz chętniej sięgamy po gadżety, które chronią nas przed sypialnianą rutyną i dostarczają nam nowych, erotycznych wrażeń. W okresie letnim sprzedaż przedmiotów z tej kategorii na Allegro wzrasta o ok.15 tysięcy w porównaniu do miesięcy wiosennych. Trend zwyżkowy widać też w ujęciu rok do roku – w lipcu i sierpniu 2014 roku odnotowano wzrost o 20.09 i 15,61 procenta w porównaniu do lipca i sierpnia 2013 r.

Nie tylko sado-maso

BDSM to szeroka oferta nie tylko dla osób o preferencjach sado-maso. Kajdanki czy pejcze są chętnie kupowane również przez tych, którzy szukają urozmaicenia w życiu seksualnym. Kupimy tu także kneble, maski, smycze, a nawet specjalne łóżka czy fotele. Przedmioty z tej kategorii sprawdzą się również na wieczorach panieńskich czy kawalerskich. Liczba kupujących rośnie w okresie letnim o ponad 20 procent.
 
Jak rozpalić strojem zmysły partnera

Bielizna erotyczna i wymyślne stroje to asortyment głównie damski, ale klientami często są panowie, którzy szukają dla swojej wybranki seksownego przebrania policjantki czy zmysłowej bielizny. Kupimy tu pończochy, podwiązki, skórzane sukienki czy lateksowe płaszcze. Ta kategoria cieszy się dużą popularnością, która w czasie wakacji zwiększa się jeszcze o około 10 proc.

Klejnoty na klejnoty

Biżuteria erotyczna to dział dla osób, które lubią ozdabiać intymne części swojego ciała. Znajdziemy tu obroże, koraliki, kolczyki czy klipsy. W wakacje liczba osób zainteresowana zakupami w tym dziale wzrasta dwukrotnie w porównaniu do wiosny.

Kup pan stronę erotyczną

Domeny i serwisy to dział, w którym można kupić i sprzedać już istniejące i dobrze wypozycjonowane strony internetowe oraz nawiązać współpracę z firmami, które oferują promocję twojego serwisu internetowego we własnej bazie klientów. W dziale Skrypty można wykupić okresowy dostęp do popularnych portali erotycznych.
 
Kosmetyki intymne

Drogeria erotyczna oferuje nam olejki do masażu, żele intymne, preparaty podnoszące libido czy kremy i tabletki powiększające piersi lub wydłużające czas współżycia. Podobnie jak w innych podkategoriach, tu również można zaobserwować stały wzrost popytu, który w okresie letnim 2014 r. wzrósł o 15 procent w porównaniu do roku poprzedniego.

Feromony dla uwodzenia, afrodyzjaki dla pobudzenia

Lato to czas zwiększonej aktywności erotycznej, dlatego sprzedaż feromonów i afrodyzjaków według danych Allegro w czasie wakacji wzrasta o około 30 procent w porównaniu do danych z wiosny. W tym dziale kupimy afrodyzjaki o egzotycznych nazwach, stymulujące nasze libido. Aby przykuć uwagę płci przeciwnej lub zwiększyć pewność siebie, zaopatrujemy się w feromony. Oferta feromonów jest bardzo szeroka, uwzględnia płeć i efekt, jaki chcemy osiągnąć. Dzięki jednym wzbudzimy pożądanie, inne spowodują, że szef albo partner biznesowy będzie nam ufał.

Media erotyczne

Filmy erotyczne, które najchętniej oglądają panowie, odnotowują w wakacje w serwisie Allegro około 12-procentowy wzrost sprzedaży. Możemy też bez problemu kupić kartę telewizji satelitarnej z dostępem do kanałów erotycznych. Korzystając z takiej oferty, nie związujemy się umową. Kupujemy kartę z dostępem do określonej liczby kanałów na umówiony okres. Sprzedaż kart rośnie, wzrost w lipcu 2014 roku w porównaniu do lipca 2013 r. wynosi 18 procent. Gry to dział dla osób lubiących zmysłowe zabawy. Kategoria dzieli się na gry planszowe, komputerowe, karty i kości. Gry erotyczne cieszą się latem zwiększoną o 30 procent popularnością.
W literaturze erotycznej znajdziemy czasopisma, komiksy, poradniki, powieści oraz albumy związane z tematyką seksu. Zainteresowanie literaturą utrzymuje się przez cały rok na stałym, wysokim poziomie.

Erotyczne buty i kapcie

W kategorii z obuwiem erotycznym znajdziemy nie tylko seksowne wysokie szpilki, lateksowe muszkieterki czy koronkowe kozaczki, ale także kapcie z dekoracją w kształcie pluszowych penisów. Jest też obuwie dla amatorów fetyszu.

Upominki z seksualnym podtekstem

Coś dla poszukiwaczy prezentów o tematyce erotycznej na specjalne okazje, np. Walentynki, „osiemnastkę” czy ślubny jubileusz dziadków. Wieczór Kawalerski i Panieński to działy, w których wyposażymy się we wszystko, co pozwoli nam odpowiednio przygotować się do tych imprez. W okresie letnim zainteresowanie erotycznymi upominkami na Allegro wzrasta aż o 60 procent.

Załóż gumę na instrument

Lato to czas nawiązywania nowych znajomości, flirtów i romansów. Dobrze więc w tym okresie pomyśleć o bezpieczeństwie. Niektórych onieśmiela zakup prezerwatywy w kiosku czy aptece. Dla wszystkich wstydliwych rozwiązaniem są zakupy w serwisie Allegro, gdzie wybór jest ogromny, a proces kupna dyskretny. Znajdziemy tu prezerwatywy klasyczne, smakowe i zapachowe, z wypustkami, prążkowane czy extra safe, a także prezerwatywy dla kobiet. Ze statystyk Allegro wynika, że latem sprzedaż prezerwatyw rośnie o 25 proc.

Sklonuj penisa

W dziale Pozostałe znajdziemy wszystko, co łączy erotykę i humor, czyli zabawne naklejki, zestawy do klonowania penisa czy poduszki w kształcie piersi. Kupimy tu również środki higieniczne, np. płyny antybakteryjne do erotycznych zabawek. Sprzedaż w tym dziale Allegro utrzymuje się na stałym, wysokim poziomie.

Fot. Flickr.com

Rafał Badowski

magazyn@allegro.pl
Przed Allegro kolejny rok inwestycji
18 mln Polaków, którzy co miesiąc odwiedzają Allegro w celu zrobienia zakupów, docenia szeroki wybór produktów, atrakcyjne ceny i coraz większą wygodę, szczególnie dzięki usłudze Allegro Smart! Wprowadzenie Allegro Smart! zmieniło nawyki zakupowe Polaków, którzy coraz ch...
Allegro uruchamia serwis społecznościowy dla swoich klientów i sprzedawców – Allegro Gadane
Allegro Gadane to serwis społecznościowy, w którym kupujący i sprzedający poszukujący porad czy opinii będą mogli skorzystać z wiedzy i doświadczenia innych. To także wspólna przestrzeń do wymiany spostrzeżeń związanych z ofertą czy produktami dostępnymi na platformie.
Dziękujemy za kolejny udany rok! 
Chcemy, żeby zakupy na naszej platformie były proste, wygodne i przyjemne. To głównie zasługa ciężkiej pracy i zaangażowania naszych sprzedawców. Dzięki ich wysiłkom Allegro doceniane jest jako firma z najlepszą obsługą klienta w Polsce. Nasze zespoły obsługi klientów i ...
Allegro wspiera polską gospodarkę cyfrową i co tydzień pomaga 500 nowym firmom rozpocząć sprzedaż w sieci
Od 20 lat Allegro odgrywa kluczową rolę w budowaniu polskiej gospodarki. Określane jako unikatowy w skali europejskiej polski „jednorożec” pomaga polskim małym i średnim firmom docierać do klientów z całego kraju i rozwijać działalność.