Poprzednia kampania, która trwała wiosną, reklamowała, że mBank za zakupy przez aplikację Allegro zwróci do 275 zł. Tym razem można zyskać aż 500 zł. Jak zdobyć te pieniądze? Okazuje się, że wcale nie jest to trudne, a szansę mają nawet byli klienci mBanku – jest to jasno określone w regulaminie promocji.

Aby wziąć udział w promocji, wystarczy do 26.07.2015 r. złożyć wniosek o promocyjne eKonto mobilne za pośrednictwem strony promocji, a także zaakceptować regulamin promocji „Okazje w Serwisie Transakcyjnym oraz Aplikacji Mobilnej mBanku”. Dzięki temu w zakładce mOkazje będzie można wybierać wśród dedykowanych ofert z Allegro w serwisie transakcyjnym banku.

Najpóźniej po siedmiu dniach roboczych na naszym koncie mBank pojawi się pierwsza promocyjna Okazja ważna przez koleje 150 dni. Dzięki niej zgarniemy 100 zł. Aby z niej skorzystać, wystarczy:
- aktywować mOkazje, 
- zainstalować na naszym tablecie/smartfonie aplikację mobilną Allegro, 
- aktywować usługę mTransfer mobilny powiązaną z rachunkiem według instrukcji 
- dokonać za pośrednictwem aplikacji mobilnej Allegro zakupów na dowolną kwotę, płacąc za nią mTransferem mobilnym 

Deklarowane 100 zł zostanie wypłacone w ciągu 4 dni roboczych, pod warunkiem jednak, że wszystko wykonaliśmy zgodnie z powyższymi wskazówkami.
A gdzie reszta kasy? Aby dostać od mBanku kolejne pieniądze, wystarczy korzystać z kolejnych mOkazji z Allegro, które będą pojawiać się na naszym koncie, ale tym razem za każde zakupy o wartości min. 100 zł dostaniemy 20 zł zwrotu. Warunek – transakcja musi być dokonana przez aplikację mobilną Allegro (opłaconą mTransferem mobilnym). W ten sposób możemy zyskać maksymalnie 10 zwrotów, czyli obiecane wcześniej 200 zł. I tym razem czas skorzystania z promocyjnych transakcji to 150 dni od pojawienia się mOkazji.


No tak, ale do deklarowanych na początku 500 zł brakuje nam jeszcze 200 zł. Co z resztą pieniędzy? Trzeci krok, który musimy zrobić, aby dostać kasę, to transakcje kartą – tu bank uwalnia nas od konieczności robienia zakupów przez Allegro, wystarczy, że za zakupy zapłacimy kartą. Przelicznik jest taki sam jak wcześniej – za każde wydane 100 zł, dostaniemy z powrotem 20 zł – maksymalna liczba tego typu transakcji, to 10, co w sumie daje nam 200 zł zwrotu. Transakcje w ramach tej promocji można wykonywać przez 150 dni. Zwrot pieniędzy w ramach tej promocji dostaniemy na swoje konto w ciągu 4 dni roboczych.


Czy jest gdzieś kruczek? Nie, prowadzenie eKonta mobilnego założonego w ramach promocji nic nie kosztuje, natomiast opłaty za kartę (4 zł miesięcznie) można łatwo uniknąć, bowiem wystarczy wykonać nią transakcje za minimum 200 zł. A wypłaty z bankomatów, które są objęte ogólną umową z mBankiem, czyli Euronet, BZ WBK oraz Planet Cash, są darmowe.

Promocja trwa do 26 lipca 2015 r.

Redakcja

Magazyn Allegro

magazyn@allegro.pl