Dzięki platformie charytatywni.allegro możemy wspierać działania wielu organizacji pożytku publicznego przez cały rok. Jedną z nich jest właśnie WOŚP. 

Aukcje w rockowych klimatach

Marzy ci się zobaczenie COMY z Dużej Sceny podczas Woodstocku 2015? A może chcesz uczestniczyć w otwarciu całego festiwalu, również na Dużej Scenie? Na aukcjach charytatywni.allegro można znaleźć wiele takich „perełek”, które spełniają marzenia. Na profilu Fundacji WOŚP czeka kilkadziesiąt aukcji o rockowym (i nie tylko) charakterze. Można do nich łatwo dotrzeć, korzystając z listy aktualnie trwających ofert, i licytować – polecamy nie tylko miłośnikom mocnych brzmień.

Jak znaleźć aukcje?

Aukcje można znaleźć, wpisując „Fundacja WOŚP” w wyszukiwarce na www.charytatywni.allegro.pl. Aby ułatwić dotarcie do listy aktualnych ofert, przygotowaliśmy również bezpośredni link do całego listingu. Zobaczenie gwiazd tegorocznego festiwalu to nie lada gratka, ale warto się spieszyć. Woodstock zbliża się wielkimi krokami, dlatego niektóre aukcje kończą się już za kilka dni!

Co oprócz koncertów?

Możliwość wzięcia udziału w koncercie to tylko część tego, co można znaleźć wśród ofert wspierających Festiwal. Na aukcjach WOŚP zdobędziesz np. zestawy koszulek, projekt woodstockowego magnesu, zegarek paypass, czy też teczkę pełną woodstockowych skarbów. Dla prawdziwych fanów historii rocka wystawiono również nie lada gratkę. Niestety aukcja została już zakończona. Zazdrościmy zwycięzcy!
Po szczegóły zapraszamy do oficjalnego video od Jurka Owsiaka:Woodstock to nie wszystko
Na charytatywnych.allegro można znaleźć obszerną listę organizacji pożytku publicznego, które korzystają z platformy. Aby lepiej dotrzeć do akcji, które chcesz wspierać, na stronie znajduje się także możliwość filtrowania pod kątem celu zbiórki. Wśród aukcji zamieszczone są również te, które organizujemy jako Fundacja Allegro All For Planet np. Faq Rak.

Fot. materiały prasowe

Krzysztof Rapacz

magazyn@allegro.pl