Trwa rekrutacja do nowego wiosennego programu stażowego w obszarze technologii Allegro Tech e-Xperience. Nie trać czasu! Na Twoją aplikację czekamy do 17 stycznia.

W tym roku nie czekamy do wakacji i już teraz otwieramy w Allegro sezon stażowy. Oprócz naszego sztandarowego programu staży letnich Allegro Summer e-Xperience przygotowaliśmy też specjalny wiosenny program skierowany do kandydatów interesujących się obszarem technologii. Do udziału zapraszamy wszystkich studentów i absolwentów. Szukamy osób, które mają już za sobą pierwsze doświadczenia w realizacji projektów, ale przede wszystkim pasję do poszukiwania rozwiązań praktycznych i tworzonych z myślą o użytkownikach.

Już 28 lutego powitamy w naszych biurach stażystów, którzy przez najbliższe miesiące będą rozwijać z nami Allegro i zdobywać pierwsze doświadczenia w świecie handlu internetowego. Zapraszamy nie tylko absolwentów, ale także osoby, które jeszcze są w trakcie studiów. Oferujemy możliwość pracy zarówno w pełnym, jak i w częściowym wymiarze godzin, więc staż z powodzeniem będzie można pogodzić z zajęciami na uczelni. Stażyści otrzymują miesięczne wynagrodzenie w wysokości 2200 zł brutto (kwota w przypadku pracy na cały etat). Mamy nadzieję, że najlepsi uczestnicy programu zostaną z nami na stałe!

Miliony klientów... i możliwości rozwoju 

Allegro to największa platforma handlowa w Polsce, ulubione miejsce zakupów w sieci dla około 80% internautów. Rozwiązania współtworzone przez naszych stażystów będą wykorzystywane przez miliony klientów. Jest to ogromna skala... i równie duża satysfakcja. Korzystamy, zależnie od zespołów i potrzeb, z: Java 8, Scala, Kotlin, Groovy, Go, Spring, Reactive Programming, Hystrix, Spark, Hadoop, Mesos, TensorFlow.

Działamy w zwinnym środowisku projektowym, a nasi stażyści traktowani są jako pełnoprawni członkowie zespołu. Mają okazję dowiedzieć się, jak tworzymy nowe produkty Allegro i udoskonalamy te, które już istnieją. Jest to możliwe dzięki bliskiej współpracy z wszystkimi uczestnikami procesu: deweloperami, analitykami, projektantami UX, ale też osobami po stronie biznesu. Napędzają nas innowacje i ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań, dlatego zachęcamy naszych stażystów do zgłaszania własnych propozycji w odpowiedzi na aktualne potrzeby naszych klientów i partnerów.

Brzmi ciekawie? Więcej informacji na temat staży Allegro Tech e-Xperience znajdziecie na blogu Allegro Tech.

Fot. Shutterstock.com

Agnieszka Czarnecka

magazyn@allegro.pl
Zaczynali od stażu, dziś tworzą Allegro
Summer e-Xperience w Allegro to nie tylko zwykły program stażowy dający płatne zajęcie podczas wakacji. To przede wszystkim szansa dla tych, którzy potrafią odpowiednio wykorzystać dane im możliwości, by zdobyć wiedzę i doświadczenie. Dla niektórych to także początek pełnej wyzwań ścieżki kariery w największym serwisie e-commerce’owym w Polsce.
Włącz się i zacznij staż w Allegro
Dwumiesięczny płatny staż, opieka doświadczonego mentora i udział w projektach, które milionom Polaków ułatwiają dokonywanie zakupów - na to mogą liczyć osoby, które zgłoszą się do tegorocznej edycji programu Summer e-Xperience. Allegro przygotowało 40 miejsc stażowych w obszarach związanych z technologią, finansami, operacjami i marketingiem. Zgłoszenia przyjmowane są do końca kwietnia.
Allegro Tech Talks Poznań #3
Allegro Tech Talks na stałe wpisał się już w kalendarz wydarzeń organizowanych dla środowiska IT w Poznaniu. Każde spotkanie z tego cyklu to okazja do networkingu, zdobycia cennej wiedzy oraz możliwość poznania ekspertów i praktyków z branży. 
Allegro Tech Talks Warszawa#1
Warszawa to kolejne po Poznaniu miasto, w którym odbywa się cykl spotkań dla środowiska IT pod hasłem „Allegro Tech Talks”. Podczas pierwszego meetupa z prelekcją wystąpił Tomasz Nurkiewicz z Allegro i Martin Thompson. Wydarzenie było też okazją do zobaczenia nowego warszawskiego biura Allegro.