Talizman – tytułowy rekwizyt z najnowszej reklamy Allegro – jest już dostępny na aukcjach charytatywnych na Allegro. Przychody ze sprzedaży zostaną przekazane w całości na rzecz Szlachetnej Paczki  

Talizman_Allegro.jpg

W serwisie charytatywni.allegro.pl można już licytować ręcznie wykonane talizmany, których pierwowzorem był ten występujący w filmie. Autorką talizmanu jest Monika Sajko, odpowiedzialna za scenografię spotu reklamowego Allegro. 

Film Talizman to bajka, w której bohater wyobraża sobie, że jego talizman ma magiczną moc wpływania na rzeczywistość. Oczywiście tak nie jest, ale wiara chłopca i jego dobre serce doprowadzają do wzruszającego finału. Teraz do kupienia jest aż 10 talizmanów, które nie tylko spodobają się fanom tej bajki, ale niosą realną pomoc. 

Kwota uzyskana ze sprzedaży Talizmanu zostanie w całości przekazana na rzecz Szlachetnej Paczki. Tym samym, kupując Talizman, każdy może pomóc bez odwoływania się do tajemnych i magicznych mocy. 

Talizmany dostępne są pod tym adresem: na.allegro.pl/talizmany, a licytacja trwa do 24 grudnia.

Talizman: czasem drobny gest zmienia świat
„Podziel się tym, co masz cennego” to myśl przewodnia tegorocznego filmu świątecznego Allegro. Wyreżyserowany przez Jespera Ericstama najdłuższy jak dotąd film na platformie komunikacyjnej i „Czego szukasz?” opowiada historię chłopca, który potrafi dostrzec realnie istniejące potrzeby wokół niego. Zaskakujący finał tej opowieści niesie przesłanie, że dzięki pomocy tworzymy jedną z najważniejszych w życiu więzi.
„Lemoniada”: kolejny film Allegro z serii „Czego szukasz” to lekka i zabawna historia wakacyjna
Tym razem w reklamie Allegro nie znajdziemy wzruszeń ani łez. Nowy film opowiada zabawną letnią historię. Emisja kampanii rozpoczęła się 19 czerwca, tuż przed początkiem wakacji, kiedy większość z nas czeka niecierpliwie na nadchodzący czas wypoczynku.
Matka i córka w reklamie: dużo życiowej mądrości
Matka i córka to system naczyń połączonych. Ale bez jednego zdefiniowanego schematu. Ile historii, tyle różnych modeli relacji, od zapatrzenia i odwzorowania po całkowite zaprzeczenie. Jedne chcą być przyjaciółkami córek, dla innych funkcja rodzica  wychowującego jest zawsze nadrzędna. Niezależnie od realizowanego schematu, siły więzi między matką i córką nie da się porównać z żadną inną relacją. Poznaj historię Ani z Piotrkowa, którą nasz zespół poznał, realizując ostatnią reklamę Allegro "Czego szukasz. Bal".
Mamy nagrody dla kreatywnych twórców
Jeśli potrafisz tworzyć reklamy i masz od 18 do 35 lat, to mamy dla Ciebie propozycję: możesz zgłosić się w konkursie na reklamę o Allegro w ramach Papaya Young Directors.