Pod dachem kampusu głównego Uniwersytetu Warszawskiego spotkają się rzesze javowych geeków, by wymienić się wiedzą i doświadczeniem.

Będziemy i my!

Jak się domyślacie nie zabraknie tam przedstawicieli naszej firmy. Jako główny/platynowy partner wydarzenia, Allegro.tech wyśle do Warszawy mocny skład pasjonatów tego języka programowania. Na scenie pojawi się Krzysiek Dębski, który wygłosi 30 minutowy wykład na temat “Otwórz swój projekt albo daj mu umrzeć”. Na liście osób, które zgłosiły swoje prelekcje przez CFP* możemy znaleźć m.in Mateusza Gajewskiego, Adama Dubiela, Bartosza Walacika oraz Rafała Głowińskiego. Co odważniejsci uczestnicy Confitury będą mogli podjąć stawiane przez naszych kolegów wyzwanie w postaci konkursu.

Jak zdobyć wejściówkę?

Organizatorzy dotychczas darmowej konferencji postanowili wprowdzić symboliczne, ale jakże szlachetne opłaty rejestracyjne. W tym roku by otrzymać wejściówkę na Confiturę trzeba było wejść na Platformę Charytatywni Allegro, gdzie czekały przygotowane wejściówki-cegiełki o wartości minimalnej 20 złotych. Tegoroczne zainteresowanie wejściówkami na Confiturę przerosło wszelkie oczekiwania - licytacja wejściówek-cegiełek cieszyła się popularnością znacząco większą niż aukcje WOŚP, na co nasze charytatywne serwery nie były do końca przygotowane. Wszystkie środki, które udało się zebrać, zostaną przekazane fundacji "Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową".

Do zobaczenia 4 lipca!

Joanna Antkowiak,
Allegro, program "IT Promo"

Redakcja

Magazyn Allegro

magazyn@allegro.pl