Pod dachem kampusu głównego Uniwersytetu Warszawskiego spotkają się rzesze javowych geeków, by wymienić się wiedzą i doświadczeniem.

Będziemy i my!

Jak się domyślacie nie zabraknie tam przedstawicieli naszej firmy. Jako główny/platynowy partner wydarzenia, Allegro.tech wyśle do Warszawy mocny skład pasjonatów tego języka programowania. Na scenie pojawi się Krzysiek Dębski, który wygłosi 30 minutowy wykład na temat “Otwórz swój projekt albo daj mu umrzeć”. Na liście osób, które zgłosiły swoje prelekcje przez CFP* możemy znaleźć m.in Mateusza Gajewskiego, Adama Dubiela, Bartosza Walacika oraz Rafała Głowińskiego. Co odważniejsci uczestnicy Confitury będą mogli podjąć stawiane przez naszych kolegów wyzwanie w postaci konkursu.

Jak zdobyć wejściówkę?

Organizatorzy dotychczas darmowej konferencji postanowili wprowdzić symboliczne, ale jakże szlachetne opłaty rejestracyjne. W tym roku by otrzymać wejściówkę na Confiturę trzeba było wejść na Platformę Charytatywni Allegro, gdzie czekały przygotowane wejściówki-cegiełki o wartości minimalnej 20 złotych. Tegoroczne zainteresowanie wejściówkami na Confiturę przerosło wszelkie oczekiwania - licytacja wejściówek-cegiełek cieszyła się popularnością znacząco większą niż aukcje WOŚP, na co nasze charytatywne serwery nie były do końca przygotowane. Wszystkie środki, które udało się zebrać, zostaną przekazane fundacji "Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową".

Do zobaczenia 4 lipca!

Joanna Antkowiak,
Allegro, program "IT Promo"

Redakcja

Magazyn Allegro

magazyn@allegro.pl
Maciej Biniek dołącza do Allegro
Od 1 czerwca 2017 Maciej Biniek dołączył do zespołu zarządzającego Allegro, obejmując stanowisko dyrektora ds. płatności. Będzie odpowiadać za rozwój produktów finansowych dla klientów Allegro oraz współpracę z operatorami płatności.
Zaczynali od stażu, dziś tworzą Allegro
Summer e-Xperience w Allegro to nie tylko zwykły program stażowy dający płatne zajęcie podczas wakacji. To przede wszystkim szansa dla tych, którzy potrafią odpowiednio wykorzystać dane im możliwości, by zdobyć wiedzę i doświadczenie. Dla niektórych to także początek pełnej wyzwań ścieżki kariery w największym serwisie e-commerce’owym w Polsce.
BrainCode 2017: tak wyglądał hackathon Allegro
Czy można stworzyć prototyp działającej aplikacji w 24 godziny? Uczestnicy tegorocznej edycji hackathonu BrainCode udowodnili, że nie ma rzeczy niemożliwych. Z pomocą mentorów i na bazie danych Allegro stworzyli m.in. narzędzie dla sprzedawców wspierające wybór strategii sprzedażowej, „wish listę” prezentów oraz aplikację mobilną przeznaczoną do licytacji ofert z interfejsem użytkownika podobnym do Tindera.  
Włącz się i zacznij staż w Allegro
Dwumiesięczny płatny staż, opieka doświadczonego mentora i udział w projektach, które milionom Polaków ułatwiają dokonywanie zakupów - na to mogą liczyć osoby, które zgłoszą się do tegorocznej edycji programu Summer e-Xperience. Allegro przygotowało 40 miejsc stażowych w obszarach związanych z technologią, finansami, operacjami i marketingiem. Zgłoszenia przyjmowane są do końca kwietnia.