Grupa Allegro Sp. z o.o.

Ruszyła kampania reklamowa Strefy marek Allegro

12 listopada 2013, 01:00 , Warszawa

Rusza kolejna odsłona kampanii reklamowej Allegro.pl - Allegro. Pełne pomysłów. Tym razem użytkownicy poznają Darka kupującego tylko sprawdzone produkty w Strefie marek Allegro. Jest to największa do tej pory kampania wspierająca Strefę marek Allegro, która obejmie działania reklamowe w największych stacjach TV oraz serwisach internetowych. Cała akcja potrwa do 15 grudnia.

Wystartowała kampania reklamowa Strefy marek Allegro. W spocie jak również w kampanii internetowej możemy spotkać Darka. Darek jest osobą, która lubi sprawdzone produkty, dlatego robi zakupy w miejscu, gdzie może znaleźć markowe przedmioty, często w specjalnych ofertach. Kampania reklamowa, która wystartowała 12 listopada ma na celu przybliżenie użytkownikom czym jest Strefa marek Allegro i przekonanie ich, że warto zaglądać do niej codziennie.

Strefa wyjątkowych ofert

Darek w spocie przygotowuje się do podróży i kupuję niezbędne markowe produkty. Warto zobaczyć, co wybiera, gdyż natrafia na wyjątkowo atrakcyjne oferty. Darek, jak przystało na nowoczesnego mężczyznę, nie mógłby się obejść bez tabletu , który można kupić w Strefie marek Allegro. Kolejnym produktem są zimowe buty Gino Rossi – idealne na zbliżające się mrozy. Co ciekawe, ten model nie jest dostępny w żadnym sklepie. Sprzedawany jest obecnie wyłącznie przez Strefę marek Allegro. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę? Darek wybiera outdoorową kurtkę Fjord Nansen, która doskonale trzyma ciepło i nadaje się na jesienne wypady. Ostatni z promowanych produktów to zegarek Timex w bardzo konkurencyjnej cenie.

Aby lepiej poznać Darka i Strefę marek Allegro, warto zajrzeć na dedykowany kampanii landing page http://pelnepomyslow.allegro.pl/sma/ lub bezpośrednio na www.strefamarek.allegro.pl i samodzielnie sprawdzić, dlaczego Darek kupuje właśnie tam.

Kampania będzie widoczna głównie w mediach szeroko zasięgowych: TV: między innymi TVP1, TVP2, TVN, Polsat, TVN 7, Discovery&AP, TVN Niche, TV4, TVP Info. Internet: między innymi Wp, Gazeta, GaduGadu, Onet, Filmweb, YouTube, TVN Player, Ipla. Spoty TV i reklamy internetowe powstały w agencji reklamowej Grey Group Warsaw. Media zewnętrzne kupił i zaplanował dom mediowy Starcom.

Strefa marek jest częścią platformy Allegro, która oferuje produkty popularnych, światowych marek. Strefa marek może pochwalić się obecnie już ponad 100 znanymi markami. Asortyment, który prezentują tutaj producenci, jest niezwykle szeroki, a co najciekawsze – codziennie można tam natrafić na bardzo atrakcyjne oferty – od ciekawych zestawów, zaskakujących gratisów, po obniżki cenowe. Produktów można szukać w 9 różnych kategoriach: Moda, Elektronika, Dom i ogród, Dla dzieci, Sport i Turystyka, Uroda, Sztuka, Strefa Kibica i Outlet.

Biuro prasowe
Grupa Allegro Sp. z o.o.

Załączniki

Pobierz załączniki
Newsletter
Trwa generowanie pliku zip
0%