Nagrodę otrzymaliśmy w ramach głosowania internautów na stronie www.asbiznesu.pl oraz czytelników Głosu Wielkopolskiego. To oni typowali najciekawsze działania społecznie odpowiedzialnego biznesu, realizowane przez wielkopolskie przedsiębiorstwa i to właśnie od nich inicjatywa „Kręć kilometry zaparkuj klimatycznie” otrzymała 1884 głosy.

Cieszymy się, że oba nasze zgłoszone projekty znalazły się na podium, to świetna niespodzianka na piąte urodziny Fundacji, które właśnie obchodzimy. Nagroda to dowód na to, że zmieniamy rzeczy na lepsze. Stawiamy stojaki rowerowe (w całej Polsce już ponad 750), zachęcamy do zdrowego odżywiania. A dzięki głosom czytelników i internautów wiemy, że idziemy w dobrym kierunku. Szykujemy już więc ekologiczne pomysły na przyszły rok.

Jak mówi Kasia Mikielewicz z Fundacji: – Odzew uczestników i sympatyków naszych projektów jest imponujący – dziękujemy za tak liczne poparcie. Działania CSR prowadzone przez Fundację Allegro All for Planet to realizacja misji, do której każdego dnia podchodzimy z uśmiechem na twarzy.

Cóż mogę dodać – zapraszam wszystkich do III edycji akcji „Kręć kilometry” w 2014 roku oraz do wsparcia naszego buraka.

Redakcja

Magazyn Allegro

magazyn@allegro.pl