Max mckeown

e-nnovation || Max McKeown i kreacja przyszłości

19 grudnia 2013, 01:00 , Warszawa

Prześmiewczy i nieskromny ale jakże sympatyczny, a do tego genialnie tłumaczący ideę adaptacji – oto cały on. Max McKeown, nasz kolejny gość podczas e-nnovation niczym gwiazda rocka zawładną sceną, by przy pomocy kilku markerów wyjaśnić słuchaczom, jak rozwijać w sobie stratega, jak zachować siłę w obliczu przeciwności i jak pielęgnować kruche idee.

W nieco ponad 40 minut Max stworzył na oczach widzów niezwykłe dzieło, prowadzące wszystkich przez jego sposób rozumowania w procesie kreacji przyszłości. Chcecie dowiedzieć się, skąd w jego centralnym punkcie znalazł się rekin? To wideo jest dla Was.W Grupie Allegro dbamy nie tylko o najlepsze rozwiązania dla e-commerce. Światowi prelegenci to znak rozpoznawczy organizowanej przez nas konferencji e-nnovation. Wraz z nimi inspirujemy otoczenie, umożliwiając uczestnikom dotarcie do wiedzy, która wspiera podejmowanie strategicznych decyzji w świecie biznesu.

Dr Max McKeown to ekspert w dziedzinie strategii, przywództwa i innowacji. Jako coach współpracuje w tym zakresie z wieloma światowymi markami, jak Phillips, Investec Oracle, Microsoft, Pfizer, Virgin, 2012 Olympics, GSK, PWC i wiele innych. Jego książka "The Strategy Book", zdobyła nagrodę Commuters Read w konkursie Książka Roku 2013, organizowanym przez Chartered Management Institute.

Redakcja
Magazyn Allegro
Newsletter
Trwa generowanie pliku zip
0%