Mark colbourne

e-nnovation || Historia Marka Colbourna

14 stycznia 2014, 01:00 , Warszawa

Każdy przedsiębiorca liczy na sukces i robi wszystko, by wymarzony cel ziścił się. Jednak co zrobić, gdy nasze plany nie układają się według scenariusza? Gdzie szukać motywacji, gdy wszystko wskazuje na to, że wszystko skończone? Brytyjczyk Mark Coulbourne, kolarz i paralotniarz, znalazł rozwiązanie. Jego sportowy świat stanął w miejscu w maju 2009 roku, gdy w tragicznym wypadku złamał kręgosłup. W momencie, gdy inni zrezygnowaliby ze swoich marzeń on zaczął walkę. Trudna rehabilitacja wprowadziła go z powrotem na stadion, by zdobywać medale Mistrzostw Świata.

Motywacja i waleczność to cechy prawdziwego przywódcy, których nie można odmówić Markowi. Obecność lekkoatlety na e-nnovation może zaskakiwać, ale od kogo innego uczestnicy naszej konferencji mieliby się uczyć takiego hartu ducha? Dziś przenosimy potężną inspirację z offline do online.W Grupie Allegro dbamy nie tylko o najlepsze rozwiązania dla e-commerce. Światowi prelegenci to znak rozpoznawczy organizowanej przez nas konferencji e-nnovation. Wraz z nimi inspirujemy otoczenie, umożliwiając uczestnikom dotarcie do wiedzy, która wspiera podejmowanie strategicznych decyzji w świecie biznesu.

Mark Colbourne jest zdobywcą złotego medalu w kolarstwie dla Wielkiej Brytanii, podczas ostatniej Paraolimpiady w Londynie. Przeszedł piekło po tym, jak w maju 2009 roku złamał kręgosłup w wypadku paralotni, ale powrócił zwycięsko i wziął udział w swojej pierwszej Paraolimpiadzie w roku 2012. Media nazwały go „człowiekiem z nadludzkimi siłami” po tym, jak zdobył swój pierwszy, srebrny medal w kolarstwie halowym na Paraolimpiadzie w Londynie w jeździe indywidualnej na czas na odcinku 1 km. Już następnego dnia Mark dwukrotnie pobił rekord świata w wyścigu na 3 km - w porannym wyścigu osiągnął wynik lepszy od rekordu świata o 7 sekund, a w wieczornym finale pobił go ponownie o 0,2 sekundy. W konkurencji, która jest mu najbliższa, czyli w wyścigu na 3 km zdobył swój pierwszy, olimpijski Złoty Medal.
Redakcja
Magazyn Allegro
Newsletter
Trwa generowanie pliku zip
0%