W konkursie Webstarfestival, w którym nagradzane są najlepsze, polskie strony www, nagrody Webstar Akademii, przyznawane przez jury konkursowe i Webstar internautów wręczane na podstawie głosowania w internecie, zdobyła strona www.joachim.allforplanet.pl, która związana była z projektem „Joachim zostawia raka w tyle. 10 000 km w pogoni za zdrowiem”.

Niezwykłą wyprawę rowerową po Australii zorganizowała nasza Fundacja All For Planet. Strona Joachima zwyciężyła w kategorii „blog”. Tę niezwykłą podróż możecie przypomnieć sobie oglądając krótką relację:Z kolei za najlepszą stronę w kategorii „społeczna” uznano www.policzmysie.pl, czyli serwis www kampanii dot. chorób nowotworych, której Grupa Allegro jest partnerem. Tu również Webstara przyznała zarówno Akademia jak i internauci.

„Policzmy się” zdobyło także nagrodę Efekton Awards 2013, jako jedna z najbardziej efektywnych kampanii społecznych w internecie. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku z rakiem policzyła się rekordowa liczba osób: 176 655! Pamiętacie spot, który promował kampanię?To wspaniałe, że internauci i specjaliści z branży dostrzegają siłę drzemiącą w działaniach Fundacji Allegro All For Planet. To kolejny raz, gdy tego typu wyróżnienia umacniają nas w przekonaniu, że codziennie wykonujemy genialną pracę, która skutecznie przekłada się na nasze otoczenie. Dzięki temu mamy pewność, że dobrze troszczymy się o środowisko, w którym działamy jako firma, i za które również czujemy się odpowiedzialni.

Redakcja

Magazyn Allegro

magazyn@allegro.pl