Allegrowy Dream Team już o godzinie ósmej rano wylądował w studio nr 5 Telewizji Polskiej. Dokładnie 7 i pół minuty później kąt w studio, w którym mieliśmy przez następne 17 godzin pracować, był już dostosowany do naszych potrzeb, czyli wspaniale pomarańczowy. Logo Allegro było wszędzie :)Ekipę mieliśmy naprawdę okazałą. Na straży Aukcji WOŚP stanęli nieustraszeni reprezentanci różnych działów, którzy na co dzień wspierają Allegro.pl, łącznie 11 osób. Pomoc niosło nam dwóch wolontariuszy, fotograf oraz ekipa filmowa.

Ledwo zdążyliśmy odpalić Facebooka nasze komputery, już znaleźliśmy się w świetle reflektorów, a kamery wirowały nam nad głowami, grała muzyka, ludzie śpiewali i tańczyli – znak, że jesteśmy na żywo w telewizorach.  I to radosne szaleństwo dookoła nas nie ustawało do godzin nocnych!

Już przed godziną 11 rano cała Polska mogła usłyszeć od Jurka Owsiaka o poduszkach wyprodukowanych przez Fundację Allegro All For Planet z butelek PET. Konwersja z wejścia telewizyjnego przeszła nasze najśmielsze oczekiwania – trzy minuty zabrało telewidzom-internautom wykupienie całego zapasu poduszek orkiestrowych przez KUP TERAZ.

Przez cały dzień relację z naszych działań można było śledzić w mediach społecznościowych: na Facebooku, Twitterze, w Google Plus i na Instagramie.

22. Finał WOŚP minął jak z bicza strzelił. Nagle okazało się, że już jest krojony tradycyjny tort na zakończenie Finału. To jednak jeszcze nie jest nasze ostatnie słowo – aukcje WOŚP wciąż trwają. Licytujemy do 14 lutego, a gramy do końca świata i jeden dzień dłużej!Redakcja

Magazyn Allegro

magazyn@allegro.pl