Celem akcji jest zwrócenie uwagi Polaków na fakt, że niedźwiedzie brunatne nie są misiami do przytulania i szczególnie będąc w górach powinniśmy wiedzieć jak zachować się na szlaku, aby nie szkodzić tym zwierzętom. Należą do zagrożonych gatunków - w Polsce żyje około 100 niedźwiedzi brunatnych.

 - Będąc w górach, często zapominamy, że znajdujemy się w domu największego, polskiego drapieżnika - niedźwiedzia. - mówi Michał Żebrowski, ambasador akcji WWF - Od tego, jak zachowamy się na szlaku, zależy nasze bezpieczeństwo oraz los tych wspaniałych zwierząt.

 Aukcja trwa do końca sierpnia w serwisie charytatywni.allegro.pl - nowym miejscu w sieci dla kampanii społecznych i organizacji pozarządowych  zbierających fundusze na szczytne cele.

- Serwis charytatywni.allegro.pl powstał specjalnie dla takich akcji – Aleksandra Kubicka, Allegro.pl. - Co ważne, jeśli ktoś chciałby pomóc niedźwiedziom może nie tylko licytować koszulki na aukcji. Można przyłączyć się do tej zbiórki i samemu wystawić dowolny przedmiot na sprzedaż. A całkowity dochód trafi na konto akcji WWF. To proste, wystarczy mieć aktywne konto na Allegro.pl.

 http://charytatywni.allegro.pl/wyjatkowa-koszulka-od-michala-zebrowskiego-m-i1025362

Biuro prasowe

Grupa Allegro Sp. z o.o.

prasa@allegro.pl

Powiązane artykuły

RAPORT POLSKA STROJNA 2016 – POLAKÓW PORTRET MODOWY
Polacy i moda: lubimy wygodę, jakość i... schludność. Trendy? Znamy, ale nie zawsze stosujemy. Ubrania, obuwie i dodatki zaczynamy traktować jak inwestycję we własny wizerunek, w wygodę albo w relacje z innymi. Jesteśmy bardzo zdecydowani co do własnych potrzeb, a cena nie zawsze jest najważniejszym kryterium. Wielu Polaków chciałoby wymienić zawartość swoich szaf i to natychmiast. To najważniejsze wnioski z przeprowadzonego na zlecenie Allegro badania „Polska strojna 2016. Trendy w zachowaniach zakupowych Polaków”.
„Mój jest ten kawałek podłogi” w nowej wersji i z teledyskiem
Nowa wersja utworu „Mój jest ten kawałek podłogi” pochodzi ze ścieżki dźwiękowej do filmu „Operacja Bazyliszek”. Teledysk, podobnie jak poprzedni, opowiada historię jednego z bohaterów cyklu Legendy Polskie. Allegro i tym razem zaprosiło do współpracy młodych twórców, w tym Kordiana Kądziele, który odpowiada za scenariusz i reżyserię teledysku.
Stało się! Zapłacimy BLIKIEM na Allegro
Od teraz na Allegro można płacić za zakupy za pomocą systemu płatności mobilnych BLIK. Płatności BLIK zostały w pełni zintegrowane z platformą zakupową Allegro i stają się jedną z metod płatności dostępnych dla klientów największej w Polsce internetowej platformy zakupowej.
Bazyliszek żyje! Allegro przedstawia kolejną polską legendę
Wieki temu budził grozę wśród mieszkańców Warszawy, teraz powraca, by siać postrach w Internecie. „Operacja Bazyliszek” to kolejny film krótkometrażowy, który powstał w ramach projektu Legendy Polskie Allegro. W głównych rolach występują Paweł Domagała, Olaf Lubaszenko i Michalina Olszańska.