Z roku na rok Program Współpraca w Ochronie Praw zrzesza coraz większą liczbę Partnerów, którzy wspólnie z Allegro podejmują działania mające na celu, zarówno ochronę reprezentowanych marek jak i wspieranie bezpiecznych zakupów na allegro.pl.

Obecnie na liście blisko 250 partnerów reprezentujących ok. 1600 marek, znajdują się m.in. Adidas, BMW, Chanel, Microsoft, Google, Lego oraz wiele innych dobrze znanych marek (pełna lista Partnerów znajduje się na stronie: http://poznaj.allegro.pl/wop/index.php?tab=nasi-partnerzy)

Starając się wyjść naprzeciw oczekiwaniom Partnerów w tym roku skupiliśmy się nie tylko na aspektach związanych z ochroną marki, ale i kreowaniu jej wizerunku w środowisku cyfrowym. Tegoroczna Konferencja będzie składała się z trzech bloków tematycznych poświęconych kwestiom związanym z nowościami w regulacjach dotyczących ochrony znaku towarowego, nowym technologiom wykorzystywanym do ochrony marki oraz zagadnieniom związanym z komercjalizacją znaku towarowego. Będziemy gościć między innymi Panią Iwonę Mońko - eksperta unijnego z zakresu ochrony prawa własności intelektualnej, Grażynę Cieśla-Kaczmarczyk z Izby Celnej w Przemyślu oraz Panią Annę Dachowską reprezentującą Urząd Patentowy RP.

W tym roku Program Współpraca w Ochronie Praw obchodzi dziesiąte urodziny.Więcej informacji na temat Programu można uzyskać pod adresem: http://poznaj.allegro.pl/wop/

Biuro prasowe

Grupa Allegro Sp. z o.o.

prasa@allegro.pl

Powiązane artykuły

Legendy Polskie: Czas na kobietę, czas na „Jagę”!
Do grona legendarnych postaci żyjących w świecie Legend Polskich dołącza kolejna – Jaga. W ostatniej w tym roku produkcji filmowej Allegro pojawia się z pozoru delikatna kobieta, która powala uzbrojonych mężczyzn na łopatki. Takich scen walki z udziałem kobiety polski widz jeszcze nie widział!
Allerogal z happy endem
Wszystko, co dobre, szybko się kończy, ale po tegorocznej akcji Allerogal pozostanie nie tylko wspomnienie smaku świętomarcińskich rogali. Dzięki zaangażowaniu internautów z całej Polski, którzy kupili ponad 15 tys. sztuk tego poznańskiego specjału, mali podopieczni Drużyny Szpiku będą mogli choć na chwilę zapomnieć o chorobie i poczuć świąteczną atmosferę.
Podaruj misia i nieś pomoc razem z nami!
Tosia, Sonia, Edek i Jaś – takie imiona noszą misie, które w tym roku można podarować bliskiej osobie i pomóc podopiecznym Fundacji TVN „Nie jesteś sam”. Pluszaki można już kupić na Allegro, które w tym czasie staje się największym internetowym sprzedawcą misiów w Polsce.
Wylicytuj kolację z gwiazdą i pomóż spełnić dziecięce marzenia
Kącik do malowania, wycieczka nad morze, prywatny plac zabaw – tak niewiele potrzeba, żeby wywołać uśmiech na dziecięcych twarzach. Licytując na charytatywni.allegro.pl kolację z jedną z 25 gwiazd, mamy szansę spełnić najskrytsze marzenia podopiecznych Fundacji „Mam Marzenie”.