biuro prasowe
Grupa Allegro Sp. z o.o.
Warszawa, 27 października 2014, 01:00

Teraz z kartą Visa nie zapłacisz za dostawę na Allegro

Od 27 października do 16 listopada użytkownicy mobilnej aplikacji Allegro mogą skorzystać z promocji, dzięki której dostawa zamówienia będzie za darmo.

Warunkiem skorzystania z promocji będzie używanie najnowszej wersji aplikacji Allegro na platformy mobilne. Użytkownik będzie mógł skorzystać z promocji od razu zamawiając produkty przez aplikację - do jego konta w aplikacji zostanie automatycznie przyznany kupon na darmową dostawę o wartości do 25 zł. Użytkownicy opłacający zakupy kartą Visa poprzez konto w PayU, otrzymają kupon w formie zwrotu do 25 zł na rachunek karty, nie później niż w ciągu 14 dni roboczych od dokonania transakcji poprzez aplikację mobilną Allegro. Każdy użytkownik może skorzystać z promocji maksymalnie 20 razy.

„Poprzez promocję staramy się zachęcić użytkowników naszego serwisu do dokonywania zakupów z wykorzystaniem aplikacji mobilnej Allegro i przekonać ich, że płatność kartą Visa z poziomu urządzenia mobilnego jest równie wygodna i szybka, jak w wypadku opłacania kartą transakcji online dokonywanej poprzez komputer lub laptop” – komentuje Patryk Bukowiecki, szef działu mobilnego w Allegro.

Więcej informacji znajduję się w załączonym materiale i na stronie https://kupony.allegro.pl/visa
Newsletter
Trwa generowanie pliku zip
0%