Zrób zakupy na Allegro i skorzystaj z pierwszych prawdziwych rat 0%. Bez ukrytych kosztów, bez zbędnych formalności i uciążliwych kolejek w sklepach. – Tak najpopularniejszy dostawca płatności internetowych w Polsce zachęca do zrobienia przedświątecznych zakupów online i rozłożenia płatności na raty PayU.

Z prawdziwych rat 0% w serwisie Allegro można skorzystać od 13 listopada do 25 grudnia. Wystarczy w tym okresie wybrać raty PayU jako metodę płatności za zakupy i wypełnić wniosek pożyczkowy online. Po wydaniu pozytywnej decyzji kredytowej przez jednego z partnerów pożyczkowych, czyli Alior Bank lub mBank, umowę zatwierdza się również online - jednym kliknięciem.

Płatności ratalne PayU są innowacyjnym rozwiązaniem, które wychodzi naprzeciw oczekiwaniom tak wymagających klientów, jakimi są internauci przyzwyczajeni do szybkich działań w sieci. PayU przekonuje, że między innymi z tego względu stale rozwija ten produkt.

– Na początku tego roku wprowadziliśmy limity kredytowe, które są ważne przez 60 dni od momentu zaciągnięcia ostatniej pożyczki ratalnej. Dzięki temu wystarczy kilka kliknięć, by dostać kolejną pożyczkę nawet w kilkadziesiąt sekund. Dotychczas najszybsza decyzja kredytowa została wydana przez bank w ciągu zaledwie 90 sekund – mówi Wojciech Czajkowski, dyrektor zarządzający PayU Polska. – Obecnie wiele osób zaczyna już przedświąteczne zakupy, które często znacznie zwiększają domowe wydatki, dlatego przygotowaliśmy na ten czas specjalną ofertę dla użytkowników Allegro – prawdziwe raty 0%. Mamy nadzieję, że w ten sposób zwiększą się ich możliwości zakupowe i Święta będą wyjątkowo udane – dodaje.

Według danych PayU już ponad 1/3 kupujących na Allegro, którzy raz otrzymali raty, korzysta z tej metody płatności przy kolejnych zakupach. Rok temu udział ten wynosił 22%, co oznacza, że popularność płatności ratalnych rośnie bardzo szybko.

Z promocji raty PayU 0% na Allegro mogą skorzystać wszyscy użytkownicy tego serwisu, którzy są osobami fizycznymi i posiadają pełną zdolność do czynności prawnych, za wyjątkiem posiadaczy kont Junior, Firma i instytucji charytatywnych. Raty 0% są dostępne przy zakupach o wartości od 300 do 20 000 zł i rozłożeniu płatności na 10 rat.

PRZYKŁAD REPREZENTATYWNY:
- kwota pożyczki 1 000 zł;
- całkowita kwota pożyczki 1 000 zł;
- czas obowiązywania umowy 10 miesięcy;
- oprocentowanie nominalne: 0%;
- prowizja za udzielenie pożyczki kredytowa 0 zł;
- RRSO: 0%;
- kwota miesięcznej raty: 100 PLN;
- całkowita kwota do zapłaty 1 000 zł. Informacja handlowa wg stanu na dn. 13.11.2014 r.

Kampania promująca raty PayU 0% na Allegro trwa od 13 listopada w Internecie, 17 listopada rozpocznie się w telewizji, a 1 grudnia w radiu.

Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. albo mBank S.A. z siedzibami w Warszawie. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony. Szczegóły i warunki promocji określa Regulamin promocji dostępny na stronie: raty.payu.pl/kupujacy. Przyznanie pożyczki uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego pożyczkobiorcy.

Biuro prasowe

Grupa Allegro Sp. z o.o.

prasa@allegro.pl

Powiązane artykuły

RAPORT POLSKA STROJNA 2016 – POLAKÓW PORTRET MODOWY
Polacy i moda: lubimy wygodę, jakość i... schludność. Trendy? Znamy, ale nie zawsze stosujemy. Ubrania, obuwie i dodatki zaczynamy traktować jak inwestycję we własny wizerunek, w wygodę albo w relacje z innymi. Jesteśmy bardzo zdecydowani co do własnych potrzeb, a cena nie zawsze jest najważniejszym kryterium. Wielu Polaków chciałoby wymienić zawartość swoich szaf i to natychmiast. To najważniejsze wnioski z przeprowadzonego na zlecenie Allegro badania „Polska strojna 2016. Trendy w zachowaniach zakupowych Polaków”.
„Mój jest ten kawałek podłogi” w nowej wersji i z teledyskiem
Nowa wersja utworu „Mój jest ten kawałek podłogi” pochodzi ze ścieżki dźwiękowej do filmu „Operacja Bazyliszek”. Teledysk, podobnie jak poprzedni, opowiada historię jednego z bohaterów cyklu Legendy Polskie. Allegro i tym razem zaprosiło do współpracy młodych twórców, w tym Kordiana Kądziele, który odpowiada za scenariusz i reżyserię teledysku.
Stało się! Zapłacimy BLIKIEM na Allegro
Od teraz na Allegro można płacić za zakupy za pomocą systemu płatności mobilnych BLIK. Płatności BLIK zostały w pełni zintegrowane z platformą zakupową Allegro i stają się jedną z metod płatności dostępnych dla klientów największej w Polsce internetowej platformy zakupowej.
Bazyliszek żyje! Allegro przedstawia kolejną polską legendę
Wieki temu budził grozę wśród mieszkańców Warszawy, teraz powraca, by siać postrach w Internecie. „Operacja Bazyliszek” to kolejny film krótkometrażowy, który powstał w ramach projektu Legendy Polskie Allegro. W głównych rolach występują Paweł Domagała, Olaf Lubaszenko i Michalina Olszańska.