Dochód z akcji wspomoże podopiecznych Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, która w ciągu 10 lat istnienia pomogła blisko 20 tysiącom osób chorych i niepełnosprawnych w całej Polsce.

Aukcje pełna są atrakcji i doskonałych prezentów gwiazdkowych, a każdy kupujący może obdarować jednocześnie swoich najbliższych i podopiecznych Fundacji. Wśród prezentów od serca dla serca znajdą się m.in. pamiątki sławnych darczyńców, zaproszenia do programów telewizyjnych oraz na plany cieszących się popularnością produkcji, książki z autografami autorów czy bilety na premiery. Aukcje odbędą się na platformie charytatywni.allegro.pl i potrwają do 6 lutego 2015.

Fundacja Charytatywny Bal Dziennikarzy powstała w 1998 roku z potrzeby serca dziennikarzy różnych mediów i jest organizacją non-profit, której nadrzędny cel to pomoc najbardziej potrzebującym. Wspiera placówki opieki zdrowotnej, szpitale, instytucje opieki społecznej, domy dziecka, organizacje opiekujące się dziećmi, niepełnosprawnymi i wiele innych.

Biuro prasowe

Grupa Allegro Sp. z o.o.

prasa@allegro.pl

Powiązane artykuły

Zagraliśmy najgłośniej! 25. Finał na Allegro pod znakiem rekordów
25. Finał okazał się rekordowy pod każdym względem, a Allegro ma w tym swój duży udział. Internauci, uczestniczący w aukcjach Allegro dla WOŚP i wrzucający złotówki do Wirtualnej Puszki w aplikacji mobilnej dwukrotnie pobili ubiegłoroczny wynik, przekazując aż 9 327 716,54 zł. W sumie w trakcie 17 lat udało się w ten sposób zebrać ponad 44 mln zł! 
Aukcje WOŚP od kuchni. Tak powstała popularna platforma charytatywna
Pierwsza aukcja na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pojawiła się na Allegro 17 lat temu. Chociaż od tego czasu możliwości wsparcia Finału z każdym rokiem jest coraz więcej, to licytacje wciąż cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem Polaków. Tylko w ubiegłym roku kwota zebrana podczas licytacji osiągnęła rekordowe 4,5 mln złotych. 
Wylicytuj samochód papieża Franciszka na charytatywni.allegro.pl
Trzy golfy o numerach rejestracyjnych K1 POPE, K2 POPE i K3 POPE, którymi papież podróżował podczas Światowych Dni Młodzieży w Polsce, trafiły na licytację. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży zostaną przekazane na cele charytatywne wskazane przez papieża. Aukcja trwa do 9 października.
Rekordowy finał WOŚP także na aukcjach na Allegro
Jubileuszowy Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zapamiętamy na długo za sprawą rekordu, jaki wspólnie z użytkownikami Allegro udało nam się pobić. Na liczniku mamy już 5,5 mln, a zbiórka jeszcze się nie zakończyła. Aukcje potrwają aż do 14 lutego.