biuro prasowe
Grupa Allegro Sp. z o.o.
Warszawa, 19 grudnia 2014, 01:00

Ruszyły aukcje Fundacji Charytatywny Bal Dziennikarzy

Ruszyły aukcje darów przekazanych Fundacji Charytatywny Bal Dziennikarzy przez największe redakcje i stacje telewizyjne, dziennikarzy, polityków, sportowców, biznesmenów oraz wielu ludzi dobrego serca.

Dochód z akcji wspomoże podopiecznych Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, która w ciągu 10 lat istnienia pomogła blisko 20 tysiącom osób chorych i niepełnosprawnych w całej Polsce.

Aukcje pełna są atrakcji i doskonałych prezentów gwiazdkowych, a każdy kupujący może obdarować jednocześnie swoich najbliższych i podopiecznych Fundacji. Wśród prezentów od serca dla serca znajdą się m.in. pamiątki sławnych darczyńców, zaproszenia do programów telewizyjnych oraz na plany cieszących się popularnością produkcji, książki z autografami autorów czy bilety na premiery. Aukcje odbędą się na platformie charytatywni.allegro.pl i potrwają do 6 lutego 2015.

Fundacja Charytatywny Bal Dziennikarzy powstała w 1998 roku z potrzeby serca dziennikarzy różnych mediów i jest organizacją non-profit, której nadrzędny cel to pomoc najbardziej potrzebującym. Wspiera placówki opieki zdrowotnej, szpitale, instytucje opieki społecznej, domy dziecka, organizacje opiekujące się dziećmi, niepełnosprawnymi i wiele innych.

Załączniki

Pobierz załączniki
Newsletter
Trwa generowanie pliku zip
0%