Sunset hands love woman

Przekaż ciepło dzięki aukcjom charytatywnym Caritas

12 lutego 2015, 01:00 , Warszawa

Od 2013 Caritas Archidiecezji Poznańskiej prowadzi akcję “Przekaż ciepło”. Wiele rodzin, a także osoby starsze i niepełnosprawne potrzebują wsparcia materialnego, by móc zakupić opał czy zapłacić rachunki za prąd i gaz. Sezon zimowy to szczególnie ciężki czas, warto więc przyłączyć się do akcji – również poprzez internet.

Zbiórkę środków prowadzi wiele poznańskich parafii, szkół, firm i instytucji. Sposobów pomagania jest wiele, bo oprócz darowizn można na przykład przekazać zużyty sprzęt elektroniczny. Są też sposoby na pomaganie przez internet. Do 20 lutego w serwisie aukcjecaritas.pl trwają licytacje przedmiotów a uzyskane w ten sposób środki zasilą konto akcji. Ciekawą ofertą charytatywną jest sto energooszczędnych okien - każdy z kupujących będzie mógł zobaczyć ich produkcję oraz odebrać je osobiście podczas poznańskich targów BUDMA.

Co ważne, serwis aukcjecaritas.pl działa nie tylko po to, by móc w nim licytować oferowane tam przedmioty. Każdy może przyłączyć się do zbiórki online I wystawić dowolną rzecz na aukcję. Całkowity dochód ze sprzedaży trafi bezpośrednio na konto zbiórki “Przekaż ciepło”.
Biuro prasowe
Grupa Allegro Sp. z o.o.
Newsletter
Trwa generowanie pliku zip
0%