Kampania społeczna „Kręć Kilometry po technologię” trwa niecałe trzy miesiące, a licznik wskazuje ponad 35 milionów przejechanych kilometrów i ponad 1100 polskich miast rywalizujących o wyjątkowe święto technologii i tytuły najbardziej rowerowych miejsc w Polsce. Kto zwycięży w rywalizacji po raz 6. organizowanej przez Fundację Allegro All For Planet, dowiemy się 30 września.

Pokazy najnowszych technologicznych gadżetów oraz możliwość ich testowania, bezpłatne warsztaty z programowania dla dzieci, a także 24-godzinny maraton programowania z nagrodą o wartości 10 tysięcy złotych dla zwycięskiej drużyny – to tylko niektóre elementy Allegro Tech Days, czyli wydarzenia, które wygra pięć najlepszych miast w tegorocznej kampanii „Kręć Kilometry po technologię”.

Zacięta walka o eventy technologiczne Allegro Tech Days trwa!_1.jpg

Poznańskie Allegro Tech Days pokazało, że nasze święto technologii to wydarzenie bez precedensu. Dla każdego z miast, do których zawitamy z taką nagrodą, będzie to coś wyjątkowego. Każdy, niezależnie do wieku, znajdzie na nim coś interesującego dla siebie – przekonuje Krzysztof Śpiewek, członek zarządu Fundacji Allegro All For Planet.

Na poznańskie Allegro Tech Days przyszło ponad 3 tysiące osób. Wielu bawiło się z technologią przez cały dzień. Zobaczcie relację z Allegro Tech Days Poznań, by poznać nagrodę w kampanii „Kręć Kilometry po technologię”:

Z końcem kampanii Fundacji Allegro All For Planet, a więc 30 września, poznamy listę miast, do których zawita ten technologiczny event. Walka cały czas trwa. By pomóc swojemu miastu, wystarczy rejestracja na stronie internetowej kampanii i przejechanie z użyciem jednej z kilku aplikacji jak największej liczby kilometrów na rowerze. Do tego indywidualni uczestnicy też mogą liczyć na technologiczne nagrody!

Warszawa i dziesięciotysięczny Międzychód, Poznań czy prawie 10-krotnie mniejsze od niego Pabianice walczą zacięcie o pozostanie w pierwszej piątce. Niedawno, z rozmachem, wszedł do niej także Lublin. Ale metropolitarny przecież Gdańsk czy 26-tysięczny Wałcz depczą im po piętach. Za wszystkich trzymamy mocno kciuki – dodaje Krzysztof Śpiewek, członek zarządu Fundacji Allegro All For Planet.

Wręczenie nagród, czyli wydarzenia technologiczne w miastach z pierwszej piątki kampanii „Kręć Kilometry po technologię”, rozpocznie się w październiku. Aż do wiosny 2018 Allegro Tech Days jeździć będzie po Polsce, promując technologię i edukację przez zabawę. Więcej informacji o kampanii oraz ranking miast aktualizowany na bieżąco na www.kreckilometry.pl.

Agata Stachowiak

magazyn@allegro.pl