Z żalem kończymy Przystanek Woodstock. Trzy dni szaleństwa, dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń. Miłości, przyjaźni, szczęścia i radości, które nas otaczały, nie zapomnimy przez długi czas! Allegro po raz 8. dostarczało woodstockowiczom licznych atrakcji. Ze smutkiem opuszczając pole festiwalowe, właśnie w tym momencie chcemy podzielić się z Wami naszymi wrażeniami.

Strefę Allegro przez te wszystkie dni odwiedziło ponad 13,5 tys. osób. To była przyjemność gościć tylu woodstockowiczów. Wśród nich grupy znajomych, pary i rodziny. Mogłoby się wydawać, że Przystanek Woodstock nie nadaje się dla dzieci. Nic bardziej mylnego, w naszej strefie panowała przyjacielską rodzinną atmosfera. Dzieciaki pod czujnym okiem rodziców świetnie bawiły się, robiąc sobie gify i nagrywając filmy.

1.jpg

Ale to nie koniec. W strefie chilloutu czekała poza hamakami i leżakami Strefa Małych Radości, a w niej piaskownica, łopatki, grabki, kubełki i inne zabawki dostosowane do potrzeb najmłodszych. Świetna zabawa maluchów w bezpiecznym otoczeniu pozwalała rodzicom beztrosko odpoczywać. Mogli łapać promienie słońca, bo pogoda w tym roku wyjątkowo dopisywała.

I koniecznie wielkie koło! To ulubiona atrakcja zarówno dużych, jak i małych. Widok z góry, tyle razy już tu opisywany, uwielbiają wszyscy. Stąd żadna część Kostrzyna nad Odrą się nie ukryje, to klimat i widok, które wspomina się latami. Nie sposób nie wspomnieć, że na wyżyny, na 36 metrów nad ziemią wznieśliśmy prawie 11 tys. osób!

5.jpg

Nie zapominajmy też o naszych wspaniałych gościach. Filip Chajzer już po raz drugi najlepiej bawił się z #Allegro #czegoszukasz. Będąc ulubieńcem publiczności, fani nie odstępowali go na krok. Liczba zdjęć, uściśnięć ręki i uśmiechów, jaką wymienił, najlepiej pokazuje, jaka atmosfera panowała na festiwalowym polu. I oczywiście ReZigiusz. To on sprawił, że zaprzyjaźniona grupa osób w 10 minut spakowała się i przyjechała z Łodzi na ostatni dzień zabawy. Idol, który jednoczy sobie już najmłodszych internautów, nie odmawiał rozdawania autografów i wspólnych zdjęć. Miał też niepowtarzalną okazję porozmawiać z samym Jurkiem Owsiakiem, który nie mógł odpuścić sobie przejażdżki wielkim kołem.

A na koniec poznaliśmy zwycięzcę pierwszego Tour de Woodstock. W wyzwaniu wzięło udział 680 osób, ale zwycięzcą okazał Przemek, który pokonał trasę w 3 minuty 22 sekundy, czym zdeklasował pozostałych.

Mamy nadzieję , że widzimy się za rok na Woodstocku 2018! I jak zawsze, więcej informacji znajdziecie na fanpage’u Allegro i All For Planet, a także woodstock.allegro.pl.

Fot. Darek Kociak, Pan Borsuk, Elżbieta Nowacka

Elżbieta Nowacka

magazyn@allegro.pl
Najlepsze emocje tylko w woodstockowej Strefie Allegro
Zabawa w strefie Allegro kręci się na całego. Po raz kolejny w naszej strefie stanął diabelski młyn, najwyższy punkt na woodstockowym polu. Widok z wyższego niż dotychczas, 36-metrowego koła zapiera dech w piersi. Dlatego wiele par postanowiło to wykorzystać, jedni zachwycali się panoramą w promieniach słońca, inni przy blasku księżyca. Wygrana konkursu na Instagramie #czegoszukasz zapewnia niepowtarzalny, nocny przejazd Wielkim Młynem.
Woodstock 2017 – co ze sobą zabrać
Już za kilka tygodni 23. Przystanek Woodstock. Czy wiecie, co trzeba ze sobą zabrać? Czerpiąc z bogatego doświadczenia, dajemy Wam proste rady i podpowiedzi. 
Zaraz będzie ciemno!
Już po raz 23. Jurek Owsiak rozpoczął Przystanek Woodstock. Najpiękniejszy festiwal świata pełen muzyki, miłości, świetnej pogody i rowerów! Allegro niezmiennie od 8 lat rozkręca dobrą zabawę, zapraszając do swojej strefy. Miłośnicy gadżetów festiwalowych mogą zdobyć opaskę Allegro i dołączyć ją do swojej kolekcji. Jednak opaska to nie tylko wspaniała pamiątka, a także możliwość wzięcia udziału w wyjątkowych atrakcjach, jakie przygotowaliśmy. Zdecydowanie królują rowery, to w nich jest moc!
Technologiczny Pol’and’Rock tylko z Allegro
Strefa Allegro już po raz dziewiąty urozmaici Najpiękniejszy Festiwal Świata - Pol’and’Rock. Jak co roku zapewniamy uczestnikom nowe atrakcje, by element zaskoczenia był nieodłączną częścią zabawy w Strefie Allegro. Tym razem stawiamy mocno na technologię.