Strefę Allegro przez te wszystkie dni odwiedziło ponad 13,5 tys. osób. To była przyjemność gościć tylu woodstockowiczów. Wśród nich grupy znajomych, pary i rodziny. Mogłoby się wydawać, że Przystanek Woodstock nie nadaje się dla dzieci. Nic bardziej mylnego, w naszej strefie panowała przyjacielską rodzinną atmosfera. Dzieciaki pod czujnym okiem rodziców świetnie bawiły się, robiąc sobie gify i nagrywając filmy.

1.jpg

Ale to nie koniec. W strefie chilloutu czekała poza hamakami i leżakami Strefa Małych Radości, a w niej piaskownica, łopatki, grabki, kubełki i inne zabawki dostosowane do potrzeb najmłodszych. Świetna zabawa maluchów w bezpiecznym otoczeniu pozwalała rodzicom beztrosko odpoczywać. Mogli łapać promienie słońca, bo pogoda w tym roku wyjątkowo dopisywała.

I koniecznie wielkie koło! To ulubiona atrakcja zarówno dużych, jak i małych. Widok z góry, tyle razy już tu opisywany, uwielbiają wszyscy. Stąd żadna część Kostrzyna nad Odrą się nie ukryje, to klimat i widok, które wspomina się latami. Nie sposób nie wspomnieć, że na wyżyny, na 36 metrów nad ziemią wznieśliśmy prawie 11 tys. osób!

5.jpg

Nie zapominajmy też o naszych wspaniałych gościach. Filip Chajzer już po raz drugi najlepiej bawił się z #Allegro #czegoszukasz. Będąc ulubieńcem publiczności, fani nie odstępowali go na krok. Liczba zdjęć, uściśnięć ręki i uśmiechów, jaką wymienił, najlepiej pokazuje, jaka atmosfera panowała na festiwalowym polu. I oczywiście ReZigiusz. To on sprawił, że zaprzyjaźniona grupa osób w 10 minut spakowała się i przyjechała z Łodzi na ostatni dzień zabawy. Idol, który jednoczy sobie już najmłodszych internautów, nie odmawiał rozdawania autografów i wspólnych zdjęć. Miał też niepowtarzalną okazję porozmawiać z samym Jurkiem Owsiakiem, który nie mógł odpuścić sobie przejażdżki wielkim kołem.

A na koniec poznaliśmy zwycięzcę pierwszego Tour de Woodstock. W wyzwaniu wzięło udział 680 osób, ale zwycięzcą okazał Przemek, który pokonał trasę w 3 minuty 22 sekundy, czym zdeklasował pozostałych.

Mamy nadzieję , że widzimy się za rok na Woodstocku 2018! I jak zawsze, więcej informacji znajdziecie na fanpage’u Allegro i All For Planet, a także woodstock.allegro.pl.

Fot. Darek Kociak, Pan Borsuk, Elżbieta Nowacka

Elżbieta Nowacka

magazyn@allegro.pl
Najlepsze emocje tylko w woodstockowej Strefie Allegro
Zabawa w strefie Allegro kręci się na całego. Po raz kolejny w naszej strefie stanął diabelski młyn, najwyższy punkt na woodstockowym polu. Widok z wyższego niż dotychczas, 36-metrowego koła zapiera dech w piersi. Dlatego wiele par postanowiło to wykorzystać, jedni zachwycali się panoramą w promieniach słońca, inni przy blasku księżyca. Wygrana konkursu na Instagramie #czegoszukasz zapewnia niepowtarzalny, nocny przejazd Wielkim Młynem.
Woodstock 2017 – co ze sobą zabrać
Już za kilka tygodni 23. Przystanek Woodstock. Czy wiecie, co trzeba ze sobą zabrać? Czerpiąc z bogatego doświadczenia, dajemy Wam proste rady i podpowiedzi. 
Zaraz będzie ciemno!
Już po raz 23. Jurek Owsiak rozpoczął Przystanek Woodstock. Najpiękniejszy festiwal świata pełen muzyki, miłości, świetnej pogody i rowerów! Allegro niezmiennie od 8 lat rozkręca dobrą zabawę, zapraszając do swojej strefy. Miłośnicy gadżetów festiwalowych mogą zdobyć opaskę Allegro i dołączyć ją do swojej kolekcji. Jednak opaska to nie tylko wspaniała pamiątka, a także możliwość wzięcia udziału w wyjątkowych atrakcjach, jakie przygotowaliśmy. Zdecydowanie królują rowery, to w nich jest moc!
Charytatywna akcja „Obudź mnie” z igrzyskami olimpijskimi w tle
Kiedy jedni walczą o olimpijskie medale, inni toczą równie zaciętą walkę o powrót do życia. Platforma charytatywni.allegro.pl jest partnerem technologicznym akcji „Obudź mnie”, organizowanej przez Fundację „AKogo”? Licytując olimpijską pochodnię od Ewy Błaszczyk, dorzucając się do wirtualnej puszki czy wpłacając dowolną kwotę, można pomóc pacjentom przebywających w śpiączce.