Zabawa w strefie Allegro kręci się na całego. Po raz kolejny w naszej strefie stanął diabelski młyn, najwyższy punkt na woodstockowym polu. Widok z wyższego niż dotychczas, 36-metrowego koła zapiera dech w piersi. Dlatego wiele par postanowiło to wykorzystać, jedni zachwycali się panoramą w promieniach słońca, inni przy blasku księżyca. Wygrana konkursu na Instagramie #czegoszukasz zapewnia niepowtarzalny, nocny przejazd Wielkim Młynem.

W trakcie dnia na horyzoncie w strefie Allegro pojawiła się młoda para. Mimo że brała ślub miesiąc temu, postanowiła zdjęcia zrobić dopiero teraz. Romantyczne fotografie stawały się jeszcze bardziej wyjątkowe za sprawą otoczenia. Malwino i Kevinie, dziękujemy, że byliście z nami i życzymy Wam szczęścia!

Nie spodziewaliśmy się więcej niespodzianek. Ale jak bardzo się myliliśmy! Na nocnej jeździe kołem czekała nas kolejna. Nie tylko nas... Janek postanowił oświadczyć się swojej wybrance! Pod osłoną nocy, 36 metrów nad ziemią ona powiedziała "tak". Szczęściu nie było końca. Filip Chajzer, będąc w Strefie Allegro, postanowił osobiście pogratulować Jankowi i Dominice.

Szczęście i radość otaczają nas z każdej strony! Nie tylko pary, ale także grupy znajomych i rodziny dzielą się nimi ze światem. A to wszystko za sprawą gifbudki i video cuba. Możliwość zrobienia sobie festiwalowego gifa przyciąga do nas tłumy. Jednak w tym roku królują filmy. Video cube Allegro nagrywa niepowtarzalne animacje z diabelskim młynem i rowerami w tle. To najlepsza pamiątka, którą pod #czegoszukasz na Facebooku udostępniają woodstockowicze. Niech ci, którzy nie przyjechali, żałują!

Niestety, jutro ostatni dzień najlepszego festiwalu pod słońcem. Ale nie ma się co smucić, to w sobotę poznamy osobę, która wygrała Tour de Woodstock. Nie możemy się już doczekać! Oczywiście niezmiennie więcej dowiecie się na fanpage’u Allegro i All For Planet.

Fot. Elżbieta Nowacka, Pan Borsuk, Darek Kociak

Elżbieta Nowacka

magazyn@allegro.pl
Kończymy najpiękniejszy festiwal świata
Z żalem kończymy Przystanek Woodstock. Trzy dni szaleństwa, dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń. Miłości, przyjaźni, szczęścia i radości, które nas otaczały, nie zapomnimy przez długi czas! Allegro po raz 8. dostarczało woodstockowiczom licznych atrakcji. Ze smutkiem opuszczając pole festiwalowe, właśnie w tym momencie chcemy podzielić się z Wami naszymi wrażeniami.
Woodstock 2017 – co ze sobą zabrać
Już za kilka tygodni 23. Przystanek Woodstock. Czy wiecie, co trzeba ze sobą zabrać? Czerpiąc z bogatego doświadczenia, dajemy Wam proste rady i podpowiedzi. 
Zaraz będzie ciemno!
Już po raz 23. Jurek Owsiak rozpoczął Przystanek Woodstock. Najpiękniejszy festiwal świata pełen muzyki, miłości, świetnej pogody i rowerów! Allegro niezmiennie od 8 lat rozkręca dobrą zabawę, zapraszając do swojej strefy. Miłośnicy gadżetów festiwalowych mogą zdobyć opaskę Allegro i dołączyć ją do swojej kolekcji. Jednak opaska to nie tylko wspaniała pamiątka, a także możliwość wzięcia udziału w wyjątkowych atrakcjach, jakie przygotowaliśmy. Zdecydowanie królują rowery, to w nich jest moc!
Technologiczny Pol’and’Rock tylko z Allegro
Strefa Allegro już po raz dziewiąty urozmaici Najpiękniejszy Festiwal Świata - Pol’and’Rock. Jak co roku zapewniamy uczestnikom nowe atrakcje, by element zaskoczenia był nieodłączną częścią zabawy w Strefie Allegro. Tym razem stawiamy mocno na technologię.