To nie koniec rowerowych atrakcji! W tym roku po raz pierwszy wystartował Tour de Woodstock. W indywidualnej rywalizacji pierwszego dnia wystartowało aż 200 zawodników. Zachęceni perspektywą wyjątkowej wygranej nie poddają się i wytrwale dążą do mety!

1.jpg

Filip Chajzer nie mógł sobie odmówić podjęcia wyzwania. Tłumy wiernych fanów dzielnie mu kibicowały, skandując jego imię i przynosząc kolejne butelki wody. Filip po przejechaniu dystansu padł na ziemię zmęczony, przyznając, że to dużo trudniejsze niż się spodziewał. Jednak czego nie robi się dla wspomnień?

Z minuty na minutę coraz lepsza atmosfera zachęciła ponad 4 tys. osób do wzięcia udziału w przeżyciach oferowanych w strefie. Dla tych, którzy przyjadą do nas rowerem i nie chcą go zostawić bez opieki, mamy świetne rozwiązanie - bezpłatny strzeżony parking. Pierwsze osoby skorzystały już dziś, jednak to jutro spodziewamy się największego oblężenia!

Tyle się dzieje, a to nadal nie koniec!

Emocje i wyzwania mogą naprawdę zmęczyć, a udostępniane na Facebooku relacje doszczętnie rozładować telefon. W Strefie Allegro można znaleźć rozwiązanie! Hamaki i leżaki, na których odpoczywają nasi goście, z idealnym widokiem na scenę główną, okazują się też wymarzonym miejscem do rozmów i żartów. Grupy znajomych czy rodziny z dziećmi - u nas wszyscy dobrze się czują.

6.jpg

A co z wspomnianymi rozładowanymi bateriami? Dzięki energorowerom pozbawieni dostępu do prądu woodstockowicze mogą uzupełnić braki energii. I tu nie brakuje chętnych. Łączą codzienną dawkę aktywności fizycznej z możliwością dalszego sherowania gifów i filmików na Facebooku prosto ze Strefy Allegro. Co jeszcze czeka nas na Woodstocku? Nie możemy się doczekać kolejnego dnia szaleństwa. Oby dalej z tak dobrą pogodą i najlepszą atmosferą!

7.jpg

To, co dzieje się strefie Allegro, można śledzić na bieżąco na woodstock.allegro.pl oraz na FB i Instagramie All For Planet.

Fot. Darek Kociak, Pan Borsuk

Elżbieta Nowacka

magazyn@allegro.pl
Kończymy najpiękniejszy festiwal świata
Z żalem kończymy Przystanek Woodstock. Trzy dni szaleństwa, dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń. Miłości, przyjaźni, szczęścia i radości, które nas otaczały, nie zapomnimy przez długi czas! Allegro po raz 8. dostarczało woodstockowiczom licznych atrakcji. Ze smutkiem opuszczając pole festiwalowe, właśnie w tym momencie chcemy podzielić się z Wami naszymi wrażeniami.
Najlepsze emocje tylko w woodstockowej Strefie Allegro
Zabawa w strefie Allegro kręci się na całego. Po raz kolejny w naszej strefie stanął diabelski młyn, najwyższy punkt na woodstockowym polu. Widok z wyższego niż dotychczas, 36-metrowego koła zapiera dech w piersi. Dlatego wiele par postanowiło to wykorzystać, jedni zachwycali się panoramą w promieniach słońca, inni przy blasku księżyca. Wygrana konkursu na Instagramie #czegoszukasz zapewnia niepowtarzalny, nocny przejazd Wielkim Młynem.
Woodstock 2017 – co ze sobą zabrać
Już za kilka tygodni 23. Przystanek Woodstock. Czy wiecie, co trzeba ze sobą zabrać? Czerpiąc z bogatego doświadczenia, dajemy Wam proste rady i podpowiedzi. 
Charytatywna akcja „Obudź mnie” z igrzyskami olimpijskimi w tle
Kiedy jedni walczą o olimpijskie medale, inni toczą równie zaciętą walkę o powrót do życia. Platforma charytatywni.allegro.pl jest partnerem technologicznym akcji „Obudź mnie”, organizowanej przez Fundację „AKogo”? Licytując olimpijską pochodnię od Ewy Błaszczyk, dorzucając się do wirtualnej puszki czy wpłacając dowolną kwotę, można pomóc pacjentom przebywających w śpiączce.