Już po raz 23. Jurek Owsiak rozpoczął Przystanek Woodstock. Najpiękniejszy festiwal świata pełen muzyki, miłości, świetnej pogody i rowerów! Allegro niezmiennie od 8 lat rozkręca dobrą zabawę, zapraszając do swojej strefy. Miłośnicy gadżetów festiwalowych mogą zdobyć opaskę Allegro i dołączyć ją do swojej kolekcji. Jednak opaska to nie tylko wspaniała pamiątka, a także możliwość wzięcia udziału w wyjątkowych atrakcjach, jakie przygotowaliśmy. Zdecydowanie królują rowery, to w nich jest moc!

To nie koniec rowerowych atrakcji! W tym roku po raz pierwszy wystartował Tour de Woodstock. W indywidualnej rywalizacji pierwszego dnia wystartowało aż 200 zawodników. Zachęceni perspektywą wyjątkowej wygranej nie poddają się i wytrwale dążą do mety!

1.jpg

Filip Chajzer nie mógł sobie odmówić podjęcia wyzwania. Tłumy wiernych fanów dzielnie mu kibicowały, skandując jego imię i przynosząc kolejne butelki wody. Filip po przejechaniu dystansu padł na ziemię zmęczony, przyznając, że to dużo trudniejsze niż się spodziewał. Jednak czego nie robi się dla wspomnień?

Z minuty na minutę coraz lepsza atmosfera zachęciła ponad 4 tys. osób do wzięcia udziału w przeżyciach oferowanych w strefie. Dla tych, którzy przyjadą do nas rowerem i nie chcą go zostawić bez opieki, mamy świetne rozwiązanie - bezpłatny strzeżony parking. Pierwsze osoby skorzystały już dziś, jednak to jutro spodziewamy się największego oblężenia!

Tyle się dzieje, a to nadal nie koniec!

Emocje i wyzwania mogą naprawdę zmęczyć, a udostępniane na Facebooku relacje doszczętnie rozładować telefon. W Strefie Allegro można znaleźć rozwiązanie! Hamaki i leżaki, na których odpoczywają nasi goście, z idealnym widokiem na scenę główną, okazują się też wymarzonym miejscem do rozmów i żartów. Grupy znajomych czy rodziny z dziećmi - u nas wszyscy dobrze się czują.

6.jpg

A co z wspomnianymi rozładowanymi bateriami? Dzięki energorowerom pozbawieni dostępu do prądu woodstockowicze mogą uzupełnić braki energii. I tu nie brakuje chętnych. Łączą codzienną dawkę aktywności fizycznej z możliwością dalszego sherowania gifów i filmików na Facebooku prosto ze Strefy Allegro. Co jeszcze czeka nas na Woodstocku? Nie możemy się doczekać kolejnego dnia szaleństwa. Oby dalej z tak dobrą pogodą i najlepszą atmosferą!

7.jpg

To, co dzieje się strefie Allegro, można śledzić na bieżąco na woodstock.allegro.pl oraz na FB i Instagramie All For Planet.

Fot. Darek Kociak, Pan Borsuk

Elżbieta Nowacka

magazyn@allegro.pl
Kończymy najpiękniejszy festiwal świata
Z żalem kończymy Przystanek Woodstock. Trzy dni szaleństwa, dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń. Miłości, przyjaźni, szczęścia i radości, które nas otaczały, nie zapomnimy przez długi czas! Allegro po raz 8. dostarczało woodstockowiczom licznych atrakcji. Ze smutkiem opuszczając pole festiwalowe, właśnie w tym momencie chcemy podzielić się z Wami naszymi wrażeniami.
Najlepsze emocje tylko w woodstockowej Strefie Allegro
Zabawa w strefie Allegro kręci się na całego. Po raz kolejny w naszej strefie stanął diabelski młyn, najwyższy punkt na woodstockowym polu. Widok z wyższego niż dotychczas, 36-metrowego koła zapiera dech w piersi. Dlatego wiele par postanowiło to wykorzystać, jedni zachwycali się panoramą w promieniach słońca, inni przy blasku księżyca. Wygrana konkursu na Instagramie #czegoszukasz zapewnia niepowtarzalny, nocny przejazd Wielkim Młynem.
Woodstock 2017 – co ze sobą zabrać
Już za kilka tygodni 23. Przystanek Woodstock. Czy wiecie, co trzeba ze sobą zabrać? Czerpiąc z bogatego doświadczenia, dajemy Wam proste rady i podpowiedzi. 
Technologiczny Pol’and’Rock tylko z Allegro
Strefa Allegro już po raz dziewiąty urozmaici Najpiękniejszy Festiwal Świata - Pol’and’Rock. Jak co roku zapewniamy uczestnikom nowe atrakcje, by element zaskoczenia był nieodłączną częścią zabawy w Strefie Allegro. Tym razem stawiamy mocno na technologię.