Na uczestników Przystanku Woodstock czekają nie tylko muzyczne emocje! Przez 3 dni trwania festiwalu jego uczestnicy będą mogli wziąć udział w wirtualnym wyścigu kolarskim. Rywalizacja odbędzie się na sportowych trenażerach w Strefie Allegro, a najszybszy zawodnik wygra unikatową koszulkę z podpisami Rafała Majki i Jurka Owsiaka oraz okolicznościowy puchar.

To nie jedyny akcent rowerowy w Strefie Allegro na Przystanku Woodstock. W tym roku uruchomiony zostanie także bezpłatny, strzeżony parking dla „dwóch kółek”.

To oferta dla tych, którzy na festiwal przyjeżdżają na rowerach i chcą bezpiecznie zostawić je na czas zabawy. Wiemy z licznych rozmów, że był z tym do tej pory problem, a przypinanie rowerów do drzew czy znaków drogowych nie jest najlepszym rozwiązaniem. W tym roku oddajemy do dyspozycji woodstockowiczów 250 miejsc parkingowych z całodobową ochroną. Pierwszeństwo w dostępie do parkingu będą miały osoby, które ukończą wcześniej wyzwanie konkursowe w kampanii „Kręć Kilometry” – mówi Krzysztof Śpiewek z Fundacji Allegro All For Planet. Szczegóły konkursu dostępne są tutaj: Rowerem na Woodstock!

Pierwszy wyścig kolarski Tour de Woodstock w Kostrzynie nad Odrą_5.jpg

Tradycyjnie już w Strefie Allegro pojawi się także Wielkie Koło, czyli diabelski młyn. Panoramę pola festiwalowego i dużą scenę będzie można podziwiać z ponad 35 metrów! Dodatkowo, w konkursie fotograficznym do wygrania jest nocna jazda na kole, która co roku cieszy się rekordowym zainteresowaniem. – Nasi goście będą mogli skorzystać z nowoczesnej technologii, która pozwoli im utrwalić doskonałą zabawę w Strefie Allegro. Dzięki gif budkom oraz nowości – video cube – woodstockowicze będą mogli podzielić się wrażeniami ze swoimi znajomymi w mediach społecznościowych – dodaje Agata Stachowiak z Allegro.

Dostępna będzie także strefa chilloutu, gdzie poza leżakami i hamakami będzie można bezpłatnie naładować swój telefon albo ochłodzić się wodą z prysznicoroweru. To także strefa atrakcyjna dla rodziców z dziećmi, bo na najmłodszych czeka miniplac zabaw. W strefie chilloutu stanie 3-metrowa ściana z klocków, na której można będzie złożyć swój podpis i odpowiedzieć na pytanie: „Czego szukasz na Woodstock?”. Wszystkie klocki zostaną wystawione na licytację podczas 26. Finału WOŚP.

Pierwszy wyścig kolarski Tour de Woodstock w Kostrzynie nad Odrą_4.jpg

Na ulicach Kostrzyna nad Odrą będzie można też spotkać charakterystyczne Allegro Busy. Kultowe, pomarańczowe „ogórki” będą dowozić woodstockowiczów z miasta w pobliże pola koncertowego. Darmowy transport dostępny będzie w godzinach 10–18, a szczegółowa trasa dostępna jest na stronie woodstock.allegro.pl.

Pierwszy wyścig kolarski Tour de Woodstock w Kostrzynie nad Odrą_1.jpg

Fot. Pan Borsuk

Agata Stachowiak

magazyn@allegro.pl
Kręć kilometry po technologię i rozpocznij rowerową rewolucję w Polsce
Fundacja Allegro All For Planet po raz 6. zaprasza do wzięcia udziału w największej w Polsce rywalizacji rowerowej i – od tego roku – także technologicznej. Nagrodą dla miast z największą liczbą przejechanych kilometrów są eventy technologiczne dla mieszkańców. W trakcie...
Czego nie możecie przegapić na Pol’and’Rock Festival 2018?
Już za kilka dni Kostrzyn nad Odrą przyciągnie setki tysięcy ludzi, którzy wspólnie będą się bawić na najsłynniejszym polskim festiwalu. Pol’and’Rock, mimo że pod nową nazwą, od niemal ćwierć wieku jest obecny w sercach melomanów. Tegoroczna edycja zachęca bogactwem repe...
Święto technologii 16 czerwca na Stadionie Narodowym
Bezpłatne warsztaty z programowania dla dzieci, tor testowy najnowszych gadżetów technologicznych i spotkania z ekspertami w tej dziedzinie. To Allegro Tech Days, czyli element kampanii społecznej Kręć Kilometry po technologię, jaką organizuje Fundacja Allegro All For Pl...
Trwa największa rowerowa rywalizacja polskich miast!
Ponad 6 milionów kilometrów w dwa tygodnie. Nocne jazdy, rajdy kobiet i wiele innych pomysłów na kręcenie kilometrów w największej w Polsce rowerowej rywalizacji miast. Trwa siódma kampania społeczna „Kręć Kilometry po technologie”. „To na pewno będzie największa w kraju...