W nowej promocji na aplikacji mobilnej Allegro pieniądze wracają na konto. Wystarczy zapłacić przez Android Pay w aplikacji Allegro i już można odebrać kupon na 30 zł zniżki na następne zakupy!

android-pay-showcase.png

Od teraz do 18 grudnia 2017 roku, płacąc z wykorzystaniem Android Pay za zakupy na Allegro, otrzymamy kupon wart 30 zł na następne zakupy. W ciągu 24 godzin kupon zostanie przyznany i będzie można go wykorzystać przez 2 tygodnie. Każdy klient może otrzymać tylko 1 kupon. Można go wydać na zakup o dowolnej wartości, z tym że jeśli wartość przedmiotu jest niższa od 30 zł, wtedy do zapłaty będzie 1 zł.

Allegro udostępniło klientom płatności mobilne z wykorzystaniem usługi Android Pay w marcu 2017 roku. Oprócz tego dostępne są także inne wygodne formy płatności.  Najpopularniejsze są płatności bezpośrednio z rachunku bankowego z wykorzystaniem linku specjalnie stworzonego dla konkretnej transakcji. Tę metodę wybiera znacznie powyżej połowa kupujących. W dalszej kolejności są: karta bankowa, PayU Express (czyli przelew z pominięciem logowania się do własnego konta bankowego) i  wprowadzony pod koniec 2016 roku BLIK.  
Obecnie ruch z urządzeń mobilnych na Allegro dorównuje ruchowi z urządzeń stacjonarnych. Aplikacja zakupowa Allegro na platformę Android jest obecnie zainstalowana na 3,4 miliona urządzeń. Dziennie aplikacja obsługuje ponad pół miliona klientów.

Fot. Shutterstock.com

Michał Bonarowski

magazyn@allegro.pl