Popularny serwis muzyczny jest dostępny za darmo dla kupujących i uzupełnia w ten sposób pakiet korzyści dla kupujących, który na wiosnę przygotowało Allegro.

Wystarczy do końca kwietnia 2017 zrobić zakupy w aplikacji mobilnej Allegro za co najmniej 40 złotych, aby otrzymać kod uprawniający do korzystania z trzymiesięcznego, darmowego abonamentu TIDAL Premium. Odtąd będzie można słuchać ulubionej muzyki na dowolnym urządzeniu. W promocyjnej puli dostępnych jest 400 000 kodów. By skorzystać z promocji, należy zaznaczyć zgody na otrzymywanie informacji od firm współpracujących z Allegro w ustawieniach konta użytkownika.

- Wspólnie z partnerami staramy się, by zakupy na Allegro były nie tylko korzystne, ale i przyjemne. Dodatkowe korzyści, jak abonament do tak wysokiej jakości serwisu muzycznego jak TIDAL, mają wymierną wartość, przewyższającą większość tego rodzaju promocji na rynku. Cieszymy się, że możemy wspólnie z partnerami dodatkowo nagradzać aktywnych klientów Allegro - mówi Paweł Klimiuk, dyrektor komunikacji korporacyjnej Allegro.

- Wysoka jakość świadczonych usług jest priorytetem, zarówno dla nas, jak i dla Allegro. Dlatego też fakt nawiązania z serwisem współpracy tak bardzo nas cieszy. Dla nas równie istotna jest możliwość promowania dostępu do legalnych źródeł muzyki w najwyższej jakości, a to zapewnia współpraca z największą platformą transakcyjną w Polsce - dodał Adrian Ciepichał, dyrektor generalny TIDAL w Polsce.

Akcja Allegro i TIDAL dopełnia katalog prezentów przygotowanych dla kupujących na mobilnym Allegro w marcu i kwietniu. Oprócz dostępu do TIDALA można zbierać Monety w programie lojalnościowym. Dostępne są też promocyjne e-booki Legimi. Dodatkowo za transakcje w aplikacji mobilnej opłacone BLIK’iem dodatkowo można otrzymać kupon od Blika na 10 zł na kolejne zakupy w aplikacji Allegro. Więcej informacji o bieżących promocjach można znaleźć pod adresem: monety.allegro.pl/promocja/

Michał Bonarowski

magazyn@allegro.pl