Wystarczy do końca kwietnia 2017 zrobić zakupy w aplikacji mobilnej Allegro za co najmniej 40 złotych, aby otrzymać kod uprawniający do korzystania z trzymiesięcznego, darmowego abonamentu TIDAL Premium. Odtąd będzie można słuchać ulubionej muzyki na dowolnym urządzeniu. W promocyjnej puli dostępnych jest 400 000 kodów. By skorzystać z promocji, należy zaznaczyć zgody na otrzymywanie informacji od firm współpracujących z Allegro w ustawieniach konta użytkownika.

- Wspólnie z partnerami staramy się, by zakupy na Allegro były nie tylko korzystne, ale i przyjemne. Dodatkowe korzyści, jak abonament do tak wysokiej jakości serwisu muzycznego jak TIDAL, mają wymierną wartość, przewyższającą większość tego rodzaju promocji na rynku. Cieszymy się, że możemy wspólnie z partnerami dodatkowo nagradzać aktywnych klientów Allegro - mówi Paweł Klimiuk, dyrektor komunikacji korporacyjnej Allegro.

- Wysoka jakość świadczonych usług jest priorytetem, zarówno dla nas, jak i dla Allegro. Dlatego też fakt nawiązania z serwisem współpracy tak bardzo nas cieszy. Dla nas równie istotna jest możliwość promowania dostępu do legalnych źródeł muzyki w najwyższej jakości, a to zapewnia współpraca z największą platformą transakcyjną w Polsce - dodał Adrian Ciepichał, dyrektor generalny TIDAL w Polsce.

Akcja Allegro i TIDAL dopełnia katalog prezentów przygotowanych dla kupujących na mobilnym Allegro w marcu i kwietniu. Oprócz dostępu do TIDALA można zbierać Monety w programie lojalnościowym. Dostępne są też promocyjne e-booki Legimi. Dodatkowo za transakcje w aplikacji mobilnej opłacone BLIK’iem dodatkowo można otrzymać kupon od Blika na 10 zł na kolejne zakupy w aplikacji Allegro. Więcej informacji o bieżących promocjach można znaleźć pod adresem: monety.allegro.pl/promocja/

Michał Bonarowski

magazyn@allegro.pl
Czy Metallica się skończyła?
Sprzedali ponad 110 milionów płyt i jako jeden z niewielu zespołów w historii koncertowali na wszystkich kontynentach. Jedni ich kochają, inni uważają, że się skończyli. Czy nowa płyta „Hardwired... to Self-Destruct zmieni Wasze zdanie?
Raty Od.nowa. Takiego kredytu jeszcze nie było
Nasi klienci mogą już skorzystać z nowego rozwiązania w ramach Allegro Finanse – Rat od.nowa. To rewolucyjny produkt, który pozwoli sfinansować niespodziewane wydatki, albo skorzystać z atrakcyjnej okazji. Wszystko w wygodnych ratach zero. Prosty wniosek o przyznanie środków składa się wyłącznie przy pierwszy zakupie, a każda kolejna spłata odnawia dostępny limit.
Allegro wkracza na rynek aukcji dzieł sztuki
Aukcje, które sprawiły przed laty, że Allegro stało się tak popularne, powracają w nowej postaci. Allegro z partnerami tworzy nowe miejsce handlu dziełami sztuki w Internecie. W jednym miejscu – w Strefie Kolekcjonera – klienci znajdą starannie wyselekcjonowane aukcje przedmiotów pochodzących od renomowanych galerii sztuki, domów aukcyjnych i antykwariatów.
Firma sprzedaje na Allegro – o czym należy pamiętać?
Na Allegro sprzedaż prowadzi ponad 125 tys. profesjonalnych sprzedawców, a liczba klientów to blisko 17 milionów miesięcznie. Zamiast otwierać autonomiczny e-sklep, który trzeba będzie z mozołem promować, wielu sprzedawców woli prowadzić działalność na Allegro. Przedstawiamy podpowiedzi, które początkująca firma na Allegro musi znać.