Wystarczy do końca kwietnia 2017 zrobić zakupy w aplikacji mobilnej Allegro za co najmniej 40 złotych, aby otrzymać kod uprawniający do korzystania z trzymiesięcznego, darmowego abonamentu TIDAL Premium. Odtąd będzie można słuchać ulubionej muzyki na dowolnym urządzeniu. W promocyjnej puli dostępnych jest 400 000 kodów. By skorzystać z promocji, należy zaznaczyć zgody na otrzymywanie informacji od firm współpracujących z Allegro w ustawieniach konta użytkownika.

- Wspólnie z partnerami staramy się, by zakupy na Allegro były nie tylko korzystne, ale i przyjemne. Dodatkowe korzyści, jak abonament do tak wysokiej jakości serwisu muzycznego jak TIDAL, mają wymierną wartość, przewyższającą większość tego rodzaju promocji na rynku. Cieszymy się, że możemy wspólnie z partnerami dodatkowo nagradzać aktywnych klientów Allegro - mówi Paweł Klimiuk, dyrektor komunikacji korporacyjnej Allegro.

- Wysoka jakość świadczonych usług jest priorytetem, zarówno dla nas, jak i dla Allegro. Dlatego też fakt nawiązania z serwisem współpracy tak bardzo nas cieszy. Dla nas równie istotna jest możliwość promowania dostępu do legalnych źródeł muzyki w najwyższej jakości, a to zapewnia współpraca z największą platformą transakcyjną w Polsce - dodał Adrian Ciepichał, dyrektor generalny TIDAL w Polsce.

Akcja Allegro i TIDAL dopełnia katalog prezentów przygotowanych dla kupujących na mobilnym Allegro w marcu i kwietniu. Oprócz dostępu do TIDALA można zbierać Monety w programie lojalnościowym. Dostępne są też promocyjne e-booki Legimi. Dodatkowo za transakcje w aplikacji mobilnej opłacone BLIK’iem dodatkowo można otrzymać kupon od Blika na 10 zł na kolejne zakupy w aplikacji Allegro. Więcej informacji o bieżących promocjach można znaleźć pod adresem: monety.allegro.pl/promocja/

Michał Bonarowski

magazyn@allegro.pl
Czy Metallica się skończyła?
Sprzedali ponad 110 milionów płyt i jako jeden z niewielu zespołów w historii koncertowali na wszystkich kontynentach. Jedni ich kochają, inni uważają, że się skończyli. Czy nowa płyta „Hardwired... to Self-Destruct zmieni Wasze zdanie?
Allegro – obserwuj i łap najlepsze okazje!
Funkcji Obserwowane nikomu przedstawiać nie trzeba, bo od samego początku umożliwia kupującym na Allegro zapisywanie poszczególnych ofert, by mogli wrócić do nich później. Prawie rok temu funkcja Obserwowane przeszła jednak gruntowną przebudowę, dzięki czemu jeszcze bardziej intuicyjnie i wygodniej można z niej korzystać.
Polskie grillowanie w 2017 – co kupowaliśmy?
Sezon grillowy za nami, pora więc na krótkie podsumowanie. Allegro w tym roku odnotowało ponad 640 tysięcy zapytań o grill i ponad 75 tysięcy sprzedanych sztuk tego produktu. Aż 81% Polaków przyznaje też, że grilluje chociaż raz w roku. To twardy dowód na to, że Polska w lato grillem stoi. Sprawdziliśmy, jak zamiłowanie Polaków do grillowania przekłada się na zainteresowanie tym sprzętem na Allegro.
Program Współpraca w Ochronie Praw – korzyść dla każdego
Kto z nas nie lubi kupować? Allegro dba o to, aby wszystkie transakcje były bezpieczne oraz legalne. Zyskują na tym zarówno producenci, sprzedający, jak i kupujący.