Allegro wraz z NEXT oraz DDOB szukają dwóch osób, których twarze będą promować brytyjską markę wśród użytkowników platformy. To doskonała okazja do tego, aby przeżyć niezwykłą przygodę i zaistnieć w świecie mody. Zasady są proste: casting odbywa się na instagramie i każdy może wziąć w nim udział, każdy ma też równe szanse. Wystarczy zaobserwować profil @allegropl na Instagramie, zrepostować grafikę konkursową, oznaczyć profile @allegropl @ddobinsta oraz dodać w opisie #NextNaAllegro #DDOBcasting #ModaAllegro

Allegro Next_grafika konkursowa.jpg

– Szukamy osób, które kochają modę i błysk fleszy, o czym najlepiej świadczy zawartość ich konta na Instagramie. To właśnie profil użytkownika będzie oceniany w pierwszym etapie castingu. 31 marca ogłosimy listę 10 finalistów, którzy dostaną od marki NEXT zestawy ubrań. Będą one podstawą do stworzenia własnych, unikalnych stylizacji. Dwie osoby wybrane przez użytkowników, redakcję DDOB Allegro zostaną zaproszone na sesję zdjęciową do Londynu – mówi Antoni Krokowicz, specjalista ds. Brand Marketingu w Allegro.

Dodatkowo 8 wyróżnionych osób otrzyma bony na zakupy o wartości 500 zł do zrealizowania na Allegro.pl w sklepie marki NEXT.

To nie wszystko! Akcję wspierają polskie gwiazdy Youtube’a: Adrianna z kanału True Beauty is Internal, Enii oraz Patryk Woźniak, które będą towarzyszyć zwycięzcom podczas pobytu i sesji w Londynie. Będzie można skorzystać z ich rad czy poznać tajniki ich pracy.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu znajduje się tutaj

Fot. materiały NEXT

Agata Stachowiak

magazyn@allegro.pl