Allegro wraz z NEXT oraz DDOB szukają dwóch osób, których twarze będą promować brytyjską markę wśród użytkowników platformy. To doskonała okazja do tego, aby przeżyć niezwykłą przygodę i zaistnieć w świecie mody. Zasady są proste: casting odbywa się na instagramie i każdy może wziąć w nim udział, każdy ma też równe szanse. Wystarczy zaobserwować profil @allegropl na Instagramie, zrepostować grafikę konkursową, oznaczyć profile @allegropl @ddobinsta oraz dodać w opisie #NextNaAllegro #DDOBcasting #ModaAllegro

– Szukamy osób, które kochają modę i błysk fleszy, o czym najlepiej świadczy zawartość ich konta na Instagramie. To właśnie profil użytkownika będzie oceniany w pierwszym etapie castingu. 31 marca ogłosimy listę 10 finalistów, którzy dostaną od marki NEXT zestawy ubrań. Będą one podstawą do stworzenia własnych, unikalnych stylizacji. Dwie osoby wybrane przez użytkowników, redakcję DDOB Allegro zostaną zaproszone na sesję zdjęciową do Londynu – mówi Antoni Krokowicz, specjalista ds. Brand Marketingu w Allegro.

Dodatkowo 8 wyróżnionych osób otrzyma bony na zakupy o wartości 500 zł do zrealizowania na Allegro.pl w sklepie marki NEXT.

To nie wszystko! Akcję wspierają polskie gwiazdy Youtube’a: Adrianna z kanału True Beauty is Internal, Enii oraz Patryk Woźniak, które będą towarzyszyć zwycięzcom podczas pobytu i sesji w Londynie. Będzie można skorzystać z ich rad czy poznać tajniki ich pracy.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu znajduje się tutaj

Fot. materiały NEXT

Agata Stachowiak

magazyn@allegro.pl

Powiązane artykuły

Brytyjska marka Next wchodzi do Polski przez Allegro
Jedna z najpopularniejszych sieci handlowych z Wielkiej Brytanii wchodzi na polski rynek. Marka NEXT obecna jest w 40 krajach na całym świecie, w Polsce klientów postanowiła poszukać wśród internautów - ubrania z jej najnowszej kolekcji dostępne są już na Allegro. 
Next: kultowa moda bez elitarnego zadęcia
Czasem nic szczególnego nie musisz robić, by twoje ubrania były chętnie kupowane. Ba, by towarzyszyła temu autentyczna radość zakupów. Wystarczy, że klient będzie czuł, że naprawdę przykładasz się do każdego z etapów produkcji, a jakość kupionej kurtki nie będzie czczą obietnicą. 
Praktyczny przewodnik, jak kupować ubrania online
Zalet zakupów internetowych jest tak wiele, jak wiele możliwości daje nam Internet. Szeroki wybór produktów, wygoda, możliwość szybkiego porównania cen, a wszystko to bez wychodzenia z domu. Czy są jakieś minusy? Oczywiście. Ale wiedząc, jak je ominąć, będziemy zawsze zadowoleni.
Ostre koło. Lubisz jazdę bez hamulców?
Te rowery fascynują. Kuszą wyglądem, oryginalnością. To nie tyle moda, co miejska subkultura wywodząca się ze środowiska kurierów, ale zataczająca coraz szersze kręgi. Hipsterzy porzucają dla nich swoje klasyczne cruisery. Ostre koła są jednym z obiektów pożądania millennialsów, dla których rower to nie tylko środek transportu, ale też ważny element stylu życia.